Валдис Пельш уволился с должности руководителя Дирекции развлекательного и детского вещанияlenizdat.ru

17 Жовтня 2003
0
538
17 Жовтня 2003
12:37

Валдис Пельш уволился с должности руководителя Дирекции развлекательного и детского вещанияlenizdat.ru

0
538
Валдис Пельш уволился с должности руководителя Дирекции развлекательного и детского вещанияlenizdat.ru
Известный музыкант и шоумен Валдис Пельш написал заявление об увольнении с должности руководителя Дирекции развлекательного и детского вещания, которую он занимал на Первом канале.

Телеведущий часто говорил коллегам, что увереннее себя чувствует в роли ведущего какого-нибудь шоу, чем в кресле начальника. Заявление Пельша об увольнении было тут же завизировано руководством. Сам телеведущий заявил, что уходить с Первого он не намерен, и в настоящее время руководство телеканала ищет для популярного ведущего новые предложения.

lenizdat.ru
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
538
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду