Депутат Ратушняк вважає, що фінансування УТ-1 варто перекласти на СДПУоУНІАН

9 Жовтня 2003
0
614
9 Жовтня 2003
15:32

Депутат Ратушняк вважає, що фінансування УТ-1 варто перекласти на СДПУоУНІАН

0
614
Депутат Ратушняк вважає, що фінансування УТ-1 варто перекласти на СДПУоУНІАН
Народний депутат Сергій РАТУШНЯК вважає, що фінансування Першого національного телеканалу варто перекласти на СДПУ(О). Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Нашої України».

За словами депутата, він підтримує заяви певних політичних сил про доцільність припинити державне фінансування Національної телекомпанії України, бо „Перший національний, споживаючи бюджетні кошти, перетворився на кишенькову телекомпанію „головного кризовика” Віктора МЕДВЕДЧУКА”. С.РАТУШНЯК зауважив, що “журналісти Першого каналу дозволяють собі подачу спотвореної, сповненої цинізму і лицемірства інформації, а також подають образливі і емоційні коментарі”. На його переконання, сповідуючи таку інформаційну політику, НТКУ демонструє неповагу до українських громадян, які своїми податками сплачують за своє конституційне право на достовірну і неупереджену інформацію.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
614
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду