180-метрова Запорізька телевежа нахилилася майже на 40 смУНІАН
Про це УНІАН повідомив начальник прес-центру Держнаглядохоронпраці в Запорізькій області Костянтин МОРОЗ.
За його словами, факт просідання грунту під телевежею вперше було зареєстровано ще в 1994 році. Через два роки керівництво ЗОРТПЦ звернулося до місцевих органів виконавчої влади і до депутатів обласної ради з проханням закласти до бюджету кошти на фінансування робіт з усунення пошкоджень, що виникли в результаті крену. У 1998 році комісія з екобезпеки Запорізької облдержадміністрації провела обстеження телевежі і визначила вартість необхідних відновлювальних робіт – 1 млн. 279 тис. грн., але кошти не було виділено. У вересні 1999 року за результатами перевірки технічного стану телевежі Держнаглядохоронпраці визнав її стан за «аварійний і такий, що представляє загрозу для співробітників ЗОРТПЦ і довколишніх будинків». Керівництву радіотелепередавального центру, Комітету з телебачення і радіомовлення і прокурору Запорізької області Держнаглядохоронпраці надіслав офіційний лист з вимогою «припинити експлуатацію і забезпечити безпечний демонтаж» телевежі», розповів керівник прес-центру Держнаглядохоронпраці в Запорізькій області. За його словами, ці вимоги також виконано не було.
«На сьогодні 180-метрова телевежа ЗОРТПЦ продовжує працювати, хоча її крен – 378 мм, що більш ніж у два рази перевищує гранично допустимий – 164 мм», - констатував К.МОРОЗ.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










