Призупинено дію ліцензії ПП ТРК „Пілот”
З початку 2003 року чотири ТРО отримали офіційні попередження Національної ради за допущені порушення.
На черговому засіданні 16 липня 2003 року Національна рада вперше за останні роки вдалась до застосування санкції „призупинення дії ліцензії строком на 2 місяці”.
Саме така санкція застосована щодо ПП ТРК „Пілот”, м. Сімферополь. Раніше дана телерадіокомпанія отримала попередження і не виправила в місячний термін порушення, які стосувались ліцензійних умов і програмної концепції.
Відділу науково-технічного розвитку телебачення і радіомовлення та частотного нагляду Національної ради даним рішенням доручено повідомити Державну інспекцію електрозв”язку АР Крим про призупинення дії ліцензії ПП „ТРК „Пілот”, 103,7 МГц, м. Сімферополь з 1 серпня по 1 жовтня 2003 року. Керівнику телерадіокомпанії „Пілот” протягом двох місяців спільно з контрольно-аналітичним відділом Національної ради рекомендовано привести програмну концепцію у відповідність із законодавством та умовами ліцензії.
За інформаційним повідомленням Прес-служби Національної ради
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ








