З вересня цього року система політичної цензури в Україні дасть ще одну тріщину вважає Томенко

3 Липня 2003
0
538
3 Липня 2003
14:21

З вересня цього року система політичної цензури в Україні дасть ще одну тріщину вважає Томенко

0
538
З вересня цього року система політичної цензури в Україні дасть ще одну тріщину вважає Томенко
З вересня цього року система політичної цензури в Україні дасть ще одну тріщину, у результаті появи прямоефірних програм на Першому національному телеканалі.

Коментар Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка:

Сьогодні Верховна Рада України безпрецедентно одностайним голосуванням (433 народних депутатські голоси "за" і жодного "проти") підтримала Постанову про порядок висвітлення роботи наступної, четвертої сесії Верховної Ради.

Згідно з цією постановою з вересня цього року представники депутатських груп і фракцій отримають можливість у прямому ефірі висловлювати свою позицію щодо актуальних процесів та подій.

Трансляцію передач ухвалено здійснювати відповідно до плану-графіку розподілу ефірного часу між депутатськими фракціями (групами) та позафракційними народними депутатами України.

Я впевнений, що виконавчій владі буде дуже важко знехтувати такою безпрецедентно консолідованою позицією парламенту, фактично всіх політичних сил, представлених у Верховній Раді.

Відповідно до постанови, вже у жовтні 2003 року має бути заслухано звіти голови Державного комітету телебачення і радіомовлення, керівників Національної телекомпанії України і Національної радіокомпанії України про хід виконання цієї постанови. Відповідно до постанови, за невиконання її вимог голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, керівники Національної телекомпанії України і Національної радіокомпанії України несуть особисту відповідальність відповідно до закону.

При голосуванні за цю постанову відбувся корисний для суспільства збіг інтересів народних депутатів, зацікавлених у публічних звітах про свою діяльність, і українського суспільства, яке знову віднайде можливість отримувати нецензуровану інформацію з прямоефірних передач на телебаченні.

Також цією постановою санкціоновано початок підготовки відповідних документів для створення супутниково-кабельного парламентського телеканалу.

Проект цієї постанови був підготований і висунутий на розгляд Верховної Ради України Комітетом Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.


Інф.Комітету ВР з питань свободи слова та інформації
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
538
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду