КНМП розпочинає прийом заявок на отримання прескарт, www.profspilka.org.ua

27 Червня 2003
909
27 Червня 2003
17:26

КНМП розпочинає прийом заявок на отримання прескарт, www.profspilka.org.ua

909
КНМП розпочинає прийом заявок на отримання прескарт, www.profspilka.org.ua
Ініціатива Київської незалежної медіа-профспілки починає набувати конкретних обрисів. Відтепер кожен член профспілки, який має потребу в засвідченні журналістського фаху, а також в рекомендації профспілки для акредитації при усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування в Україні, зможе отримати прескарту КНМП.

Прескарта є офіційним документом, що засвідчує особу власника, його членство в КНМП і статус журналіста з усіма правовими наслідками, що з цього випливають.

Прескарта видається Комітетом КНМП за наявності:

- заповненої анкети встановленого зразка (анкета є на сайті КНМП);

- двох фотокарток (3 на 4);

- оплати витрат на виготовлення бейджа у розмірі 10 грн.

Заявки приймають Сергій Гузь та Людмила Савченко за адресою: бул. Лесі Українки, 26, 7-й поверх, к. 706. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 230-69-81, e-mail: info@profspilka.org.ua.

Нагадаємо, що процесу видачі прескарт передувала дискусія як серед членів профспілки, так і у журналістському середовищі загалом. Як наслідок – на позачерговій Конференції медіа-профспілки 12 червня 2003 року було прийняте Положення про прескарту КНМП.

Введення прескарти для членів профспілки – це перший крок до запровадження єдиної всеукраїнської прескарти, яка би була легітимною на всій території України, а також мала би визнання всіх вітчизняних державних структур. Задля цієї мети профспілка планує провести переговори з українськими журналістськими організаціями.

www.profspilka.org.ua
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
909
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду