Вийшов перший номер газети „Лесное и охотничье хозяйство Крыма”

27 Червня 2003
0
607
27 Червня 2003
15:36

Вийшов перший номер газети „Лесное и охотничье хозяйство Крыма”

0
607
Вийшов перший номер газети „Лесное и охотничье хозяйство Крыма”
В Сімферополі вийшов перший номер нової газети „Лесное и охотничье хозяйство Крыма”, яку заснували Республіканський комітет з лісового та мисливського господарства та Кримська республіканська організація Товариства лісівників України. Він містить доволі вичерпну загальну характеристику лісів Криму, детальний опис Мисливського господарства на півострові та основних проблем його перебудови в умовах ринкового суспільства. Цікаво, що газета розглядає проблему збереження та розвитку кримського лісу в її історичному розвитку – розпочато друк архівних матеріалів про початки лісорозведення в Криму.

В передньому слові до номера редакційна колегія зауважує, що сьогодні в Криму склалась унікальна ситуація, коли після багатьох років скорочення площі лісів, за останні роки вона почала зростати. Останнім часом на півострові посаджено 75 нових гектарів лісу, а це чверть всього кримського лісу. Таким чином, оновлення лісу в таких масштабах забезпечує його розширене відтворення та забезпечення потреб в мисливстві та виробництві.

Лишається сказати, що нова „лісова газета” Криму гарно оформлена, виконана якісним кольоровим друком і навіть зовнішнім виглядом приваблює читачів. Безперечно, нове видання має чималі потенційні можливості для формування в Криму бережного ставлення до лісів та виховання любові до природи.

Микола СЕМЕНА, Спеціально для „Детектор медіа”,Сімферополь.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
607
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду