Холод наголошує, що контролюючі функції Нацради з ТБ і радіомовлення надалі зростатимуть УНІАН

24 Червня 2003
0
521
24 Червня 2003
15:55

Холод наголошує, що контролюючі функції Нацради з ТБ і радіомовлення надалі зростатимуть УНІАН

0
521
Холод наголошує, що контролюючі функції Нацради з ТБ і радіомовлення надалі зростатимуть УНІАН
Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Борис ХОЛОД наголошує, що контролюючі функції Нацради щодо дотримання телерадіоорганізаціями чинного законодавства та умов ліцензування зростатимуть і надалі. Як передає УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

За словами Б.ХОЛОДА, упродовж трьох років діяльності Нацради цього складу вона контролювала дотримання законів телерадіоорганізаціями і робитиме це надалі. Крім того, контролюючи і умови дотримання ліцензій, Нацрада особливо звертає увагу на такі чинники, як трансляції програм власного виробництва та національних програм, використання державної мови і дотримання ліцензійних умов з ретрансляції зарубіжних мовників, дотримання параметрів рекламного законодавства, відзначив він. «Потрібен час, щоб мовники усіх форм власності зрозуміли, що контролюючі функції Нацради будуть зростати», - сказав він. На сьогодні, за його словами, Нацрада видала 978 ліцензій. При цьому Б.ХОЛОД ще раз наголосив, що кількість телерадіоорганізацій «не основне для України, а основною є якість». «Те, що телерадіоорганізацій стало більше, є природнім процесом і хорошим напрямком роботи Нацради», - сказав Б.ХОЛОД. Він наголосив, що Нацрада за три роки своєї роботи провела значну роботу, оскільки на одну частоту при ліцензуванні претендувало відразу по 6-8 телерадіоорганізацій. На думку голови Нацради, також виправдав себе задекларований нею у 2000 році принцип «один канал - на одного мовника».

Він, крім того, наголосив на інтенсивному розвитку мереж кабельного телебачення: якщо до 2000 року було видано лише 78 ліцензій, то за 3 роки ця цифра збільшилася удвічі.

Довідка УНІАН. Перше призначення членів Національної ради цього складу було здійснено парламентом і Президентом у червні 2000 року. Станом на сьогодні в Україні діє 919 телерадіоорганізацій, в тому числі 382 телекомпанії, 480 - радіокомпаній, 57 - телерадіокомпаній. Загальний сумарний середньодобовий обсяг мовлення всіх ТРО України становить 8770 годин, з них 7630 годин припадає на місцеві ТРО.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
521
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду