Холод наголошує, що контролюючі функції Нацради з ТБ і радіомовлення надалі зростатимуть УНІАН
За словами Б.ХОЛОДА, упродовж трьох років діяльності Нацради цього складу вона контролювала дотримання законів телерадіоорганізаціями і робитиме це надалі. Крім того, контролюючи і умови дотримання ліцензій, Нацрада особливо звертає увагу на такі чинники, як трансляції програм власного виробництва та національних програм, використання державної мови і дотримання ліцензійних умов з ретрансляції зарубіжних мовників, дотримання параметрів рекламного законодавства, відзначив він. «Потрібен час, щоб мовники усіх форм власності зрозуміли, що контролюючі функції Нацради будуть зростати», - сказав він. На сьогодні, за його словами, Нацрада видала 978 ліцензій. При цьому Б.ХОЛОД ще раз наголосив, що кількість телерадіоорганізацій «не основне для України, а основною є якість». «Те, що телерадіоорганізацій стало більше, є природнім процесом і хорошим напрямком роботи Нацради», - сказав Б.ХОЛОД. Він наголосив, що Нацрада за три роки своєї роботи провела значну роботу, оскільки на одну частоту при ліцензуванні претендувало відразу по 6-8 телерадіоорганізацій. На думку голови Нацради, також виправдав себе задекларований нею у 2000 році принцип «один канал - на одного мовника».
Він, крім того, наголосив на інтенсивному розвитку мереж кабельного телебачення: якщо до 2000 року було видано лише 78 ліцензій, то за 3 роки ця цифра збільшилася удвічі.
Довідка УНІАН. Перше призначення членів Національної ради цього складу було здійснено парламентом і Президентом у червні 2000 року. Станом на сьогодні в Україні діє 919 телерадіоорганізацій, в тому числі 382 телекомпанії, 480 - радіокомпаній, 57 - телерадіокомпаній. Загальний сумарний середньодобовий обсяг мовлення всіх ТРО України становить 8770 годин, з них 7630 годин припадає на місцеві ТРО.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ