Інтереси навколо "Інтера" підштовхнули Зінченка до розлучення з Медведчуком?, УП
"Я шкодую, що Зінченко свої проблеми на Інтері зробив проблемами всієї партії. Я розумію, що він людина ще молода, емоційна, але мені б не хотілося думати, що він дійсно у всіх своїх телевізійних проблемах звинувачує партію. Партія - це колегіальна організація, вона все вирішує на з'їздах, політбюро, політраді, і коли одна людина вважає, що всі помиляються, крім неї, я не думаю, що це правильна поведінка", - сказав Кравчук в інтерв'ю, опублікованому в суботу у газеті"День".
"Є ІНТЕР — і є його ідеологія та спрямування. І останнє, на мою думку, повинні визначати всі разом — і власники, і засновники, і керівники телеканалу. Комусь одному підпорядковувати всю ідеологію цієї телекомпанії не можна. Мені здалося, що Олександр Олексійович, справді людина підготовлена і досвідчена, подумав, що ці характеристики дають йому право сказати, що політика Інтеру має бути така, як він вважає за потрібне. З цього і почалися розходження, які, в свою чергу, перейшли зі сфери ідеологічної в матеріальну", - також сказав лідер фракції. Кравчук підкреслив, що "вихід однієї людини, навіть голови партії, не є проблемою для сильної партії", у якій понад 350 тисяч членів, 16 тисяч первинних організацій.
Українська правда (взято з "Інтерфакс-Україна")
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ