Майже 70% журналістів Буковини вважають незадовільним стан дотримання інформаційного законодавства в регіоніУНІАН
Як передає УНІАН, опитування провела Чернівецька обласна громадська організація "Комітет виборців України" в рамках програми Посольства США в Україні "Права людини і свободи слова".
Як повідомив УНІАН голова Буковинської філії КВУ Олександр МОСТІПАКА, з 59 опитаних журналістів Буковини 32,2% оцінюють стан дотримання в області інформаційного законодавства як задовільний, а 67,8% як незадовільний. 59,3% вважають, що в регіоні частково дотримується право громадян на свободу слова, 37,2% переконані, що воно зовсім не забезпечується, і лише 1,6% вважають, що це право забезпечене повністю.
Найбільш закритими державними структурами, які не охоче діляться з журналістами інформацією, представники мас-медіа краю вважають СБУ – 66,1% опитаних, Чернівецьку обласну державну адміністрацію – 47,4%, суди – 33,8%, прокуратуру – 30,5% та обласну раду – 22%. Серед найбільш закритих щодо отримання інформації серед структурних підрозділів облдержадміністрації визначено Головне фінансове управління, Управління з питань внутрішньої політики, Управління лісового господарства, прес-службу та Управління з питань інформаційної політики та преси.
Згідно з анонімним анкетуванням КВУ, почесне звання "Найгостріше перо Буковини" присуджено головному редактору опозиційної чернівецької газети "Час" Петрові КОБЕВКУ.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ