Майже 70% журналістів Буковини вважають незадовільним стан дотримання інформаційного законодавства в регіоніУНІАН

20 Червня 2003
0
619
20 Червня 2003
12:41

Майже 70% журналістів Буковини вважають незадовільним стан дотримання інформаційного законодавства в регіоніУНІАН

0
619
Майже 70% журналістів Буковини вважають незадовільним стан дотримання інформаційного законодавства в регіоніУНІАН
Про це свідчать результати опитування журналістів друкованих та електронних ЗМІ Чернівецької області з питань дотримання в регіоні інформаційного законодавства та визначення переможця на почесне звання "Найгостріше перо Буковини".

Як передає УНІАН, опитування провела Чернівецька обласна громадська організація "Комітет виборців України" в рамках програми Посольства США в Україні "Права людини і свободи слова".

Як повідомив УНІАН голова Буковинської філії КВУ Олександр МОСТІПАКА, з 59 опитаних журналістів Буковини 32,2% оцінюють стан дотримання в області інформаційного законодавства як задовільний, а 67,8% як незадовільний. 59,3% вважають, що в регіоні частково дотримується право громадян на свободу слова, 37,2% переконані, що воно зовсім не забезпечується, і лише 1,6% вважають, що це право забезпечене повністю.

Найбільш закритими державними структурами, які не охоче діляться з журналістами інформацією, представники мас-медіа краю вважають СБУ – 66,1% опитаних, Чернівецьку обласну державну адміністрацію – 47,4%, суди – 33,8%, прокуратуру – 30,5% та обласну раду – 22%. Серед найбільш закритих щодо отримання інформації серед структурних підрозділів облдержадміністрації визначено Головне фінансове управління, Управління з питань внутрішньої політики, Управління лісового господарства, прес-службу та Управління з питань інформаційної політики та преси.

Згідно з анонімним анкетуванням КВУ, почесне звання "Найгостріше перо Буковини" присуджено головному редактору опозиційної чернівецької газети "Час" Петрові КОБЕВКУ.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
619
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду