

Керує проектом BBC World Servis Trust разом з Національною радою мовників Польщі і Центром Медіа Ініціатив (Україна). Розвиток незалежних ЗМІ в південних регіонах буде підтримувати Транс-чорноморський одеський проект Топ-медіа. Юридичний напрямок проекту очолила український експерт по законодавству в сфері ЗМІ Наталя Петрова, що має великий досвід у розвитку професійного співробітництва з українською юридичною громадськістю і суддями в справі впровадження міжнародних стандартів у роботу з ЗМІ. Діяльність Топ-медіа буде полягати в організації широкої програми навчальних семінарів, організації ресурсного центра в Одесі і прес-клубу "ЄС – Україна" , що буде співробітничати з прес-клубами Польщі і Німеччини. Передбачається також проведення тренінгів, "круглих столів", що навчальних поїздок і розподіл стипендій для стажування в Європі редакторів, журналістів і технічних фахівців українських ЗМІ. У Миколаєві Наталя Петрова і директор проекту "Топ-медіа" Тоні Хаусон зустрілися з представниками міської влади і представниками місцевих засобів інформації. Слід відзначити, що організатори всіляко підкреслювали аполітичність проекту. Щоправда, миколаївська публіка їм не дуже повірила: спостерігачі висловлювали впевненість у тому, що проект має за мету підтримку опозиційної преси напередодні президентський виборів. Як доказ наводився бюджет проекту – 1 149 020 євро, тобто біля півмільйона доларів на кожну область – сума співмірна сукупному бюджету усіх ЗМІ області.
Інф. сайту
"Політична Україна"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена