Томенко вважає, що фінансування агіткампанії за конституційну реформу мають перевірити СБУ і Генпрокуратура УНІАН

13 Червня 2003
0
498
13 Червня 2003
18:30

Томенко вважає, що фінансування агіткампанії за конституційну реформу мають перевірити СБУ і Генпрокуратура УНІАН

0
498
Томенко вважає, що фінансування агіткампанії за конституційну реформу мають перевірити СБУ і Генпрокуратура УНІАН
Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО вважає, що фінансування агітаційної кампанії за конституційну реформу мають перевірити СБУ і Генеральна прокуратура.

Як ідеться у коментарі М.ТОМЕНКА, переданому агентству УНІАН, на його адресу надійшла відповідь від віце-прем‘єр-міністра України з питань гуманітарної політики Дмитра ТАБАЧНИКА на запит від 16 травня цього року щодо порушень вимог Закону "Про рекламу" при проведенні агітації щодо підтримки внесення змін до Конституції.

У запиті М.ТОМЕНКО вимагав надати відповіді на наступні питання:

Хто є замовником виготовлення та розміщення зовнішньої реклами при проведенні агітації щодо підтримки внесення змін до Конституції України?

Чиїм коштом здійснюється відповідна діяльність?

Які підприємства та організації виступають підрядниками з виготовлення зазначеної рекламної продукції?

Натомість, зазначає депутат, Д.ТАБАЧНИК надіслав відповідь, що "згідно з частиною 2 статті 15 Закону "Про рекламу" порядок розміщення зовнішньої реклами здійснюється відповідними місцевими органами влади без втручання у її форму і зміст". Також у відповіді Д.ТАБАЧНИКА, йдеться у коментарі М.ТОМЕНКА, має місце посилання на статтю 2 Закону "Про рекламу", яка «не має жодного відношення до предмету мого депутатського запиту від 16 травня».

Тому М.ТОМЕНКО вважає відповідь Д.ТАБАЧНИКА «відпискою», адже Кабінет Міністрів «вустами віце-прем‘єра-міністра відмовився назвати замовників та, найголовніше, спонсорів проведення агітаційної кампанії».

У М.ТОМЕНКА викликає велике занепокоєння «утаємниченість спонсорів, які фінансують діяльність Президента України. Так само турбує і той факт, що Кабінет Міністрів покриває цю таємничість, або не має відомостей щодо цієї проблеми».

Тому найближчим часом Голова Комітету ВР звернеться з відповідним депутатським запитом до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури з вимогою «розкрити імена спонсорів, які вкладають гроші в рекламу конституційної реформи в Україні, та з‘ясувати, чи отримали вони щось навзамін за своє спонсорство».
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
498
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду