Комітет ВР з питань свободи слова наполягає на виконанні НТКУ Постанови про висвітлення роботи парламенту

4 Червня 2003
0
585
4 Червня 2003
17:20

Комітет ВР з питань свободи слова наполягає на виконанні НТКУ Постанови про висвітлення роботи парламенту

0
585
Комітет ВР з питань свободи слова наполягає на виконанні НТКУ Постанови про висвітлення роботи парламенту
Завтра Верховна Рада має визначитися щодо долі Постанови від 20.02.2003 №535-IV „Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про порядок висвітлення роботи третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання".

Як вже повідомляла „Детектор медіа”, ВР зобов’язала НТКУ „протягом третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання забезпечити щотижневу трансляцію на Першому Національному каналі у прямому ефірі передач за участю народних депутатів України - представників депутатських фракцій (груп) та позафракційних народних депутатів України періодичністю шість разів на тиждень в часовому проміжку між 19 і 20 годиною та загальною тривалістю 4 години 30 хвилин на тиждень”.

Однак, ця Постанова так і не була виконана НТКУ та Держтелерадіо. Керівник Національної телекомпанії Олександр Савенко та голова Держтелерадіо Іван Чиж були запрошені до ВР для звіту з цього питання.

Як повідомив „Детектор медіа” Олександр Савенко, він вважає такі дії Верховної Ради „диктатом влади”, та „втручанням у творчий процес телекомпанії”. Він наполягає на тому, що Верховна Рада не має права диктувати телекомпанії, коли вона має розміщувати передачі про діяльність парламенту.

Завтра парламентарії мають визначитися щодо запропонованих проектів постанов за результатами звіту чиновників. Попри їхні пояснення профільний комітет ВР наполягає на виконанні Постанови Верховної Ради.

Інф. „Детектор медіа”

Більше депутатів – хороших і різних. В телеефірі.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
585
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду