"1+1" постраждав через темники Медведчука. "Українська правда"
Як повідомила прес-служба представництва блоку "Наша Україна" на Львівщині, рішення суду залишилось без змін.
Згідно з рішенням Печерського районного суду, позов Петра Олійника задоволено – відомості, поширені в блоці новин "ТСН" 18 березня 2002 року про розвал мером м. Червонограда Петром Олійником місцевого господарства визнано такими, що не відповідають дійсності.
Відповідач зобов’язаний спростувати поширені відомості шляхом оголошення диктором у блоці новин "ТСН" у вечірньому ефірі резолютивної частини рішення та стягнути на користь Петра Олійника компенсацію за завдану моральну шкоду в розмірі 1650 грн. 6 лютого рішення Печерського суду набрало чинності і підлягало виконанню впродовж місяця.
"Рішення Апеляційного суду Києва свідчить про те, що в Україні все ще існує фактор незалежності судової влади, яка здатна захистити, відстояти інтереси громадянина України", – прокоментував ухвалу судової колегії судової палати з цивільних справ Апеляційного суду Києва голова Львівського представництва блоку "Наша Україна", народний депутат Петро Олійник. З приводу морального відшкодування "Студії 1+1" Олійник зауважив, що "у таких випадках треба діяти розумно та справедливо". "Ми самі змінили розмір відшкодування моральної шкоди в сумі 10 мінімальних заробітних плат. Тому раджу й своїм колегам, діловій репутації яких було завдано шкоди, переконливо й наполегливо відстоювати свою честь і гідність", - передає слова Олійника "Львівська газета". Від УП: 25 березня 2002 "Українська правда" оприлюднила темники, які поширювалися на провідних телеканалах, зокрема на "1+1". Окремим пунктом у темниках була зазначена тема Петра Олійника. Політтехнологи СДПУ(О) писали, що "нужен большой разгромный сюжет по Олейнику". І в ефірі новин ТСН вийшов матеріал про те, що мешканці Червонограду "передали Ющенку відкритого листа щодо свого мера Петра Олійника, який, на їхнє переконання, розвалив місцеве господарство".
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ