Кучма просить Генпрокуратуру припинити справу про публікації у ЗМІ, які його дискредитуютьIMI

24 Квітня 2003
500
24 Квітня 2003
14:59

Кучма просить Генпрокуратуру припинити справу про публікації у ЗМІ, які його дискредитуютьIMI

500
Кучма просить Генпрокуратуру припинити справу про публікації у ЗМІ, які його дискредитуютьIMI
Президент Леонід Кучма звернувся до Генеральної прокуратури з проханням припинити розслідування за фактом публікацій, що підривають його авторитет, у засобах масової інформації, повідомляють "Українські новини".

Про це Кучма повідомив на прес-конференції.

"Я попросив Генерального прокурора припинити все, що стосується Президента. Мені це не потрібно. Я сам себе можу захистити", — заявив Кучма.

Він зазначив, що до порушення цих справ не має жодного відношення, а також не знає, проти яких ЗМІ прокуратура порушила кримінальні справи.

"Я до цього не маю ніякого відношення. Я не знаю, до яких ЗМІ справи порушені. Напевно, до тих, які я не читаю", — заявив Кучма.

Як повідомляв ІМІ, 8 квітня прес-секретар Президента України Олена Громницька підтвердила, що Генеральної прокуратурою порушено кримінальну справу за статтею 344 п.1 (незаконний вплив на Президента) за фактом поширення у ЗМІ публікацій, спрямованих на підрив авторитету глави держави.

На сьогодні відомо, що певні слідчі дії (такі як допити та вилучення примірників видання) робилися стосовно щонайменше 6 друкованих ЗМІ: "Інформаційний бюлетень" (Кременчук), "Черкаська правда" (Черкаси), "Рівненський діалог" (Рівне), "Позиція" (Суми), "Антенна" (Черкаси), "Волинь" (Рівне).

IMI
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
500
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду