09:26
Четвер, 12 Липня 2018

19 липня – прес-сніданок «Півроку на роздержавлення: під ризиком зникнення 528 видань»

19 липня – прес-сніданок «Півроку на роздержавлення: під ризиком зникнення 528 видань»

19 липня (четвер) Центр демократії та верховенства права спільно із «Детектором медіа» проведуть прес-сніданок «Півроку на роздержавлення: під ризиком зникнення 528 видань», під час якого будуть обговорюватися перспективи та проблеми процесу реформування державних та комунальних видань в Україні. Захід відбудеться у прес-залі «Реанімаційного пакету реформ» о 10:30.

У липні розпочались останні 6 місяців, протягом яких усі державні та комунальні газети повинні реформуватись. Це означає, що ці ЗМІ мають вивести із числа засновників державні і комунальні підприємства та здійснити перереєстрацію. На втілення цієї реформи було відведено 3 роки і до кінця цього періоду залишилося останні 6 місяців. Однак, за даними Дежкомтелерадіо, станом на 1 липня 2018 року реформувались лише 31% комунальних та 17% державних видань, а це лише 218 із 747, що підлягають реформі. Ті видання, які не встигнуть завершити передбачені законом процедури реформування до 31 грудня 2018 року, втратять свої свідоцтва про державну реєстрацію. Практично, це означатиме позбавлення права надалі видавати газету.

Під час прес-сніданку будуть обговорені проблемні питання реформи, зокрема активізація тих 528 видань, що досі не реформувались. Разом з тим експерти презентують шляхи вирішення недоліків чинного регулювання даного процесу, закладені у законопроекті 8441, який чекає розгляду Парламентом. Спікери також продемонструють гостям перспективи розвитку місцевих видань через успішні кейси.

До участі в заході запрошені:

  • Олег Наливайко, Голова Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення;
  • Світлана Остапа, заступниця шеф-редактора «Детектора медіа», членкиня громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики;
  • Катерина Кулина, юристка Центру демократії та верховенства права;
  • Лєра Лауда, керівниця Агенції розвитку локальних медіа «Або».

Для участі у заході просимо заповнити реєстраційну форму або акредитуватись за телефоном (099) 642 86 98. Контактна особа Ірина Купчинська.

Організатори відшкодують акредитованим учасникам із регіонів витрати на проїзд.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
468
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
12.5% (1)
 
Ні, не подобається!
12.5% (1)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
75.0% (6)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 8
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop