Завтра парламент має обрати четвертого члена Нацради з питань телебачення та радіомовлення від Верховної Ради
Народні депутати мають визначитися щодо однієї із чотирьох запропонованих кандидатур на цю посаду: Олександра Чекмишева, Владислава Лясовського, Володимира Горобцова, Тетяни Лєбєдєвої.
Як відомо, поки що парламент не визначився лише щодо однієї кандидатури на посаду члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення із чотирьох, які він має право обирати.
Питання було винесено на розгляд парламенту ще два тижні тому, однак, тоді депутати вирішили перенести його розгляд на 20 лютого. Голосування по кандидатурах буде спочатку рейтинговим. Затим депутати визначатимуться стосовно кожної кандидатури у порядку, визначеному рейтинговим голосуванням. Обраним вважатиметься той претендент, кандидатура якого набере щонайменше 226 голосів народних депутатів України.
Інф. "Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










