До 1 квітня – подача заявок на дистанційний курс з доступу до інформації
Аудиторія:
Дистанційний курс розроблений для працівників ЗМІ, зокрема, для журналістів і редакторів, а також для громадських активістів.
Формат навчання:
Навчання відбуватиметься на платформі дистанційних курсів.
Впродовж курсу учасники дізнаються про:
- основні принципи та засади доступу до інформації
- оформлення відповідних запитів
- належних розпорядників інформації
- відповідальність, яку несуть уповноважені особи за неправомірне ненадання інформації
- оскарження неправомірних дій та ін.
Слухачі також матимуть можливість ставити додаткові питання експертам Центру демократії та верховенства права з тем дистанційного курсу.Контроль знань відбуватиметься за допомогою підсумкового тесту. Після його успішного складання учасники отримають сертифікат про проходження дистанційного курсу.
Для того, щоб стати слухачем дистанційного курсу, потрібно заповнити онлайн-анкету.Заповнення анкети повинне бути здійснено за один сеанс. Це означає, що відкриту анкету неможливо зберегти для подальшого редагування.
Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах. Останній день подачі анкет – 1 квітня (включно). Результати відбору будуть повідомлені 3 квітня.
Додатково (поза конкурсом) Центр демократії та верховенства права розгляне заявки від кандидатів, готових підтримати діяльність Центру. Деталі тут.
За додатковою інформацією з питань участі в дистанційному курсі звертайтеся за електронною адресою edu@medialaw.kiev.ua.
Курс проводиться за підтримки Уряду Швеції.
