Журналісти: авторські права захищаються слабоНімецька хвиля
Журналісти в Україні скаржаться на відсутність інформації про захист авторських прав. Ця тема порушувалася під час круглого столу «Вплив авторського права як фактора економічної свободи на незалежність ЗМІ». Повідомляє Олександр Савицький:
Чітких рекомендацій за результатами дискусії журналісти не отримали. Як відзначали промовці, теперішні низькі гонорари не варті судової тяганини, а відтак, більшість журналістів не має жодної інформації про захист своїх авторських прав у стосунках з роботодавцями. За словами директора Інституту масової інформації Леоніда Звєрєва, це накладається й на більш гостру ситуацію, пов'язану зі ставленням до журналістики, зокрема, з боку судової влади: "Суди часто підходять до розгляду справ журналістів не як до забезпечення права суспільства на інформацію. Доступ до інформації, захист джерел інформації - це ті проблеми, які журналісти намагаються розв'язувати не заради себе". Як відзначив Звєрєв, проблема авторського права є актуальною в тих суспільствах, де врегульовані більшість проблем журналістської безпеки та захисту професійних прав.
Німецька хвиля
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ