До 28 березня – подача заявок на 5-денний тренінг з цифрової безпеки

До 28 березня – подача заявок на 5-денний тренінг з цифрової безпеки

1 Березня 2018
1187
1 Березня 2018
17:14

До 28 березня – подача заявок на 5-денний тренінг з цифрової безпеки

1187
IMI та Rory Peck Trust оголошують набір на 5-денний тренінг з відповідальної та безпечної журналістики для українських журналістів-фрілансерів, який відбудеться 18-22 квітня 2018 року в Києві
До 28 березня – подача заявок на 5-денний тренінг з цифрової безпеки
До 28 березня – подача заявок на 5-денний тренінг з цифрової безпеки

До участі запрошуються позаштатні журналісти, фотографи, оператори, які працювали під час подій на Майдані, в Криму та на Сході Україні, а також фрілансери, які працюють над чутливими темами, пов'язаними з ризиками та травматичними подіями. 

Під час тренінгу будуть розглянуті наступні теми: 

  • Травма, особиста безпека та відповідальна журналістика
    Тренери, Dart Center з журналистики та травми Колумбійського університету: Анжеліна Фуско та Джана Джавахішвілі. Анжеліна є незалежної тренеркою та консультанткою, яка має більш ніж 30-річний досвід роботи в BBC. Джана є клінічним психологом, яка має обширний досвід у сфері дослідження травми та терапії – в тому числі у сфері трансформування конфлікту для миротворчого процесу в Грузії та Південному Кавказі. 
  • Оцінка ризиків
    Тренер: Кріс Коб-Сміт є експертом та консультантом з безпеки та логістики з досвідом роботи в багатьох зонах конфлікту у світі, він приєднався до BBC в 2000. 
  • Цифрова безпека
    Тренер: Максим Луночкін працює IT спеціалістом ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини» понад 8 років а також є ко-ініціатором громадської організації "Лабораторія цифрової безпеки", що була створена з метою об'єднати зусилля в допомозі громадським організаціям та активістам знизити ризики та можливі наслідки загроз в цифровому світі. 


Заявки приймаються від журналістів-фрілансерів в Україні, які мають українське громадянство, живуть в Україні, працюють як фрілансери і мають можливість бути присутніми під час всього тренінгу з 18 по 22 квітня 2018 року. 

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, компенсують витрати на проїзд за наявності квитків

Останній термін подання заявок на семінар - 28 березня о 23:59 годині.

Форма для подання заявки за посиланням.

У разі питань або складностей ви можете звернутися до Ірини Земляної, ІМІ за адресою irynazemlyana@gmail.com.

Кількість місць обмежена.

Це другий тренінг в рамках проекту за фінансової підтримки від Фонду демократії ООН, який реалізується у партнерстві з британським фондом Rory Peck Trust  та Інститутом масової інформації. Цей дворічний проект розрахований на підтримку журналістів-фрілансерів в Україні шляхом надання їм навичок і знань для безпечної і професійної роботи, щоб вони і надалі робити свій неоціненний внесок в інформування громадянського суспільства.

фото - Олексій Фурман/RPT

rorypecktrust.org

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Rory Peck Trust
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1187
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду