До 28 березня – подача заявок на 5-денний тренінг з цифрової безпеки
До участі запрошуються позаштатні журналісти, фотографи, оператори, які працювали під час подій на Майдані, в Криму та на Сході Україні, а також фрілансери, які працюють над чутливими темами, пов'язаними з ризиками та травматичними подіями.
Під час тренінгу будуть розглянуті наступні теми:
- Травма, особиста безпека та відповідальна журналістика
Тренери, Dart Center з журналистики та травми Колумбійського університету: Анжеліна Фуско та Джана Джавахішвілі. Анжеліна є незалежної тренеркою та консультанткою, яка має більш ніж 30-річний досвід роботи в BBC. Джана є клінічним психологом, яка має обширний досвід у сфері дослідження травми та терапії – в тому числі у сфері трансформування конфлікту для миротворчого процесу в Грузії та Південному Кавказі. - Оцінка ризиків
Тренер: Кріс Коб-Сміт є експертом та консультантом з безпеки та логістики з досвідом роботи в багатьох зонах конфлікту у світі, він приєднався до BBC в 2000. - Цифрова безпека
Тренер: Максим Луночкін працює IT спеціалістом ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини» понад 8 років а також є ко-ініціатором громадської організації "Лабораторія цифрової безпеки", що була створена з метою об'єднати зусилля в допомозі громадським організаціям та активістам знизити ризики та можливі наслідки загроз в цифровому світі.
Заявки приймаються від журналістів-фрілансерів в Україні, які мають українське громадянство, живуть в Україні, працюють як фрілансери і мають можливість бути присутніми під час всього тренінгу з 18 по 22 квітня 2018 року.
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, компенсують витрати на проїзд за наявності квитків
Останній термін подання заявок на семінар - 28 березня о 23:59 годині.
Форма для подання заявки за посиланням.
У разі питань або складностей ви можете звернутися до Ірини Земляної, ІМІ за адресою irynazemlyana@gmail.com.
Кількість місць обмежена.
Це другий тренінг в рамках проекту за фінансової підтримки від Фонду демократії ООН, який реалізується у партнерстві з британським фондом Rory Peck Trust та Інститутом масової інформації. Цей дворічний проект розрахований на підтримку журналістів-фрілансерів в Україні шляхом надання їм навичок і знань для безпечної і професійної роботи, щоб вони і надалі робити свій неоціненний внесок в інформування громадянського суспільства.
фото - Олексій Фурман/RPT