17:13
Четвер, 19 Жовтня 2017

«Дивись українське − твори своє майбутнє!» готується до прем’єри перших 10 фільмів

2 533
У листопаді 2016 року було презентовано кінопроект «Дивись українське − твори своє майбутнє!», ініціатором якого виступила Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні − дивись українське». Пройшов рік, і проект демонструє реальні результати.
«Дивись українське − твори своє майбутнє!» готується до прем’єри перших 10 фільмів
«Дивись українське − твори своє майбутнє!» готується до прем’єри перших 10 фільмів

Особливість проекту полягає у прагненні до найширшого охоплення глядацької аудиторії. За планом реалізації −  трихвилинні редакції фільмів «Дивись українське – твори своє майбутнє!», будуть демонструватися перед основними фільмами сеансів та дадуть можливість великій кількості людей побачити ці життєві історії.

Нагадаємо, що проект стартував з власного конкурсу сценаріїв «СВОЄ КІНО», на який було надіслано 501 творчий твір. За умовами проекту переможці конкурсу отримали можливість екранізації свого сценарію. А ініціатори проекту, знайомлячись зі сценаріями, змогли відчути теми, актуальні для глядача. Виявилося, що українцям цікаві фільми про них самих, близькі до реальності подій,  що з ними відбувалися, які можуть статися в житті кожного.

До проекту залучено 18 українських режисерів та найкращі продакшн студії країни. Фільми виходять українською і акторський склад добірки фільмів формується з українських акторів. Проект демонструє актуальну ситуацію у кінематографічній індустрії загалом та консолідує навколо себе широке експертне середовище. До реалізації ініціативи залучено близько 100 експертів як з кінематографічної галузі − це режисери, сценаристи, драматурги, актори, представники кінопрокатної діяльності, так і  представники соціально відповідального бізнесу.

Знімальний процес фільмів проекту було розпочато у квітні цього року і станом на сьогодні  до виходу на широкі екрани вже готуються 10 перших фільмів проекту: «Кадет» (реж. Олександр Столяров),  «На своїй землі» та «Клоун» (реж. Саша Кирієнко), «Паперове серце» (реж. Олесь Санін), «Ліфт» та «Голос» (реж. Михайло Іллєнко), «Моно» (реж. Андрій Дончик), «Звичайний ранок» (реж. Кадім Тарасов), «Двері» (реж. Наталія Давиденко), «На краю» (реж. Олександр Ітигілов).

Реалізація такого масштабного та соціально важливого проекту потребує фінансової підтримки. І першим, хто підтримав цю ініціативу і виступив Генеральним партнером, є Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».

Наразі фільми кінопроекту «Дивись українське − твори своє майбутнє!» готуються до демонстрації в кінотеатрах з грудня цього року.

Більш детально про проект на сайті http://www.kinoua.org та сторінці проекту у Facebook https://www.facebook.com/dyvysukrainske/Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2533
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду