В Узбекистані на Кучму не пускали іноземну пресу, "Німецька хвиля"

20 Грудня 2002
640
20 Грудня 2002
12:14

В Узбекистані на Кучму не пускали іноземну пресу, "Німецька хвиля"

640
В Узбекистані на Кучму не пускали іноземну пресу, "Німецька хвиля"
ТАШКЕНТ. Власті Узбекистану в четвер не пустили представників іноземних ЗМІ на прес-конференцію президентів Іслама Каримова та Леоніда Кучми. Український лідер перебував в Узбекистані з робочим візитом. Подробиці - в матеріалі, який підготував Юрій Черногаєв:

Прес-секретар українського посольства Тетяна Бобкова заявила кореспонденту "Німецької хвилі", що ця конференція не є ініціативою української сторони. Ситуацію прояснив один з місцевих чиновників, який заявив: "Ми хочемо створити для Кучми сприятливий режим, адже він дуже стомився від нападів журналістів". У результаті на прес-конференцію були допущені лише "кишенькові" журналісти урядових ЗМІ Узбекистану, які й забезпечували обом президентам "сприятливий режим", не ставлячи зайвих запитань. Під час самих переговорів наголошувалося на пошуку шляхів реалізації ухваленої раніше "Програми економічної співпраці між Україною та Узбекистаном до 2008 року". У бесіді з вашим кореспондентом, посол України в Узбекистані Анатолій Касьяненко сказав, що "В Україні з інтересом сприйняли програмну доповідь Іслама Каримова на 9 сесії парламенту, особливо ту її частину, яка присвячена зміцненню обороноздатності країни". Українські заводи і раніше ремонтували узбецькі танки, а нині йдеться про модернізацію узбецької бронетехніки, причому, за заявою місцевих військових, частину танків буде адаптовано до стандартів НАТО.

"Німецька хвиля"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
640
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду