Мельниченко готовий розголосити таємниці у справі Гонгадзе, якщо його за це не посадять , ForUm

5 Грудня 2002
0
595
5 Грудня 2002
15:58

Мельниченко готовий розголосити таємниці у справі Гонгадзе, якщо його за це не посадять , ForUm

0
595
Мельниченко готовий розголосити таємниці у справі Гонгадзе, якщо його за це не посадять , ForUm
Колишній майор держохорони Микола Мельниченко готовий дати свідчення у справі журналіста Георгія Гонгадзе після надання українським урядом гарантій, що він не буде притягнутий до відповідальності за розголошення державної таємниці.

Про це повідомив адвокат Мельниченка в Україні Андрій Федур, підкресливши, що той ніколи не відмовлявся давати свідчення і готовий це зробити. Ознайомившись з 92-ма запитаннями, на які мав відповісти Мельниченко і які Генпрокуратура передала до Мін’юсту США, він вважає, що «відповіді на деякі запитання тягнутимуть розголошення даних, які становлять державну таємницю».

Федур наголосив на необхідності, зокрема, отримати гарантії від українського уряду щодо непритягнення Мельниченка до відповідальності після відповідей на запитання, які становлять державну таємницю, передає УКРОП.

Адвокат спростував інформацію, розповсюджену заступником генпрокурора Віктором Шокіним стосовно відмови Мельниченка дати свідчення у справі вбивства Г.Гонгадзе. «Це зовсім не так, ситуація штучно створюється Генпркуратурою», -- важає адвокат. Він зазначив, що підстав для відмови давати свідчення немає, але «є деякі обставини, які не можна не враховувати».

За словами адвоката, Мельниченко дасть свідчення лише в його присутності. Це, зокрема, пов’язано з тим, що у США не знають «специфіки українського законодавства і тих проблем, які можуть виникнути у Мельниченка в Україні потім», -- додав він.

ForUm
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
595
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду