В НСЖУ відбулося засідання прес-клубу на тему «Робота ЗМІ у кризових ситуаціях»
Цікава річ. Думки, які висловлювали доповідачі у ході сьогоднішнього засідання прес-клубу багато в чому збігалися з висновками деяких авторів "Детектор медіа"(читай нижче).
Досвід німецьких колег у висвітленні екстраординарних подій, про який, з чисто німецькою точністю та педантизмом розповів пан Вернер Д'інка засвідчив - і у цивілізованій Європі не знайдено, поки що, універсального рецепту поведінки журналістів.
Намагання виробити єдині правила роботи ЗМІ у кризових ситуаціях робилися неодноразово у минулому, і , очевидно, робитимуться в майбутньому.Але, з тією ж неминучістю, виникатимуть все нові й нові колізії при зіткненні цих правил з реаліями життя та імманентними особливостями журналістської роботи. І попри методичні рекомендації, у кожній "нештатній" ситуації журналіст змушений діяти згідно з власним морально-етичним вибором та (в кращому випадку)у згоді із здоровим глуздом.
Здається, саме до такої, в цілому, не надто хитрої думки приходить більшість медійних аналітиків, намагаючись розібратися у хитросплетіннях заявленої теми.
Інф. "Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ