Президент видавництва "Такі справи" Данилов вважає, що документ, у якому рекомендовано замовчувати прес-конференцію його фірми, не є фальшивкою.

5 Вересня 2002
882
5 Вересня 2002
17:47

Президент видавництва "Такі справи" Данилов вважає, що документ, у якому рекомендовано замовчувати прес-конференцію його фірми, не є фальшивкою.

882
Президент видавництва "Такі справи" Данилов вважає, що документ, у якому рекомендовано замовчувати прес-конференцію його фірми, не є фальшивкою.
Як повідомили УНІАН у прес-центрі «Таких справ», за словами С.ДАНИЛОВА, «не сумніваюся, що документ, в якому міститься рекомендація не висвітлювати прес-конференцію "Таких справ", не є фальшивкою». «Зазвичай на наших прес-конференціях буває до сорока осіб, – сказав він, – а 2-го вересня ледь назбирався десяток журналістів».

«Не виключаю, що нас вставили у список персон нон-грата з подачі голови Податкової адміністрації Миколи АЗАРОВА», – заявив С.ДАНИЛОВ. За його словами, тиждень тому він через пресу запросив М.АЗАРОВА взяти участь у публічних дебатах щодо конфлікту навколо фірми «Такі справи», «але він відбувся мовчанкою».

«Але всім тим, хто намагається знищити нашу фірму, замовчування нічого не дасть, – заявив С.ДАНИЛОВ, – Ми все одно звертаємося до міжнародних судових інстанцій і вони, хоча б і за повного мовчання української підневільної преси, але таки приймуть справедливі рішення».

Довідка УНІАН. 4 вересня народний депутат Олег РИБАЧУК оприлюднив документ, який, за його словами, розсилається із президентської адміністрації підконтрольним засобам масової інформації з рекомендаціями замовчувати ряд важливий суспільно-політичних подій. Стосовно "Таких справ" там сказано наступне: «2 вересня об 13.00 почнеться прес-конференція видавничого дому "Такі справи" на тему: «Податківці почали конкретні дії, спрямовані на незаконне привласнення майна "Таких справ". Вони повинні відповісти за порушення закону». Для службового користування: прохання ігнорувати».
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
882
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду