Посли Німеччини та Франції високо оцінюють останні дії Генпрокуратури України щодо активізації розслідування вбивства Гонгадзе, УНІАН

31 Липня 2002
0
476
31 Липня 2002
17:16

Посли Німеччини та Франції високо оцінюють останні дії Генпрокуратури України щодо активізації розслідування вбивства Гонгадзе, УНІАН

0
476
Посли Німеччини та Франції високо оцінюють останні дії Генпрокуратури України щодо активізації розслідування вбивства Гонгадзе, УНІАН
Генеральний прокурор України Святослав Піскун зустрівся сьогодні з Надзвичайним і Повноважним послом Французької Республіки в Україні Філіпом де Сюременом та Надзвичайним і Повноважним послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні Дітмаром Штюдеманном.

Під час бесід обговорювалися як загальні питання двостороннього співробітництва у правоохоронній сфері, так і перспективи подальшої співпраці у розслідуванні конкретних кримінальних справ.

Як зазначили у прес-службі, надзвичайно конструктивними і такими, що відповідають очікуванням світової спільноти, посол Ф. де Сюремен назвав останні дії генерального прокурора щодо активізації розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. «Журналістська спільнота - це рупор свободи і демократії, - відзначив посол. - Тому ми надзвичайно зворушені тією увагою, яку Генеральна прокуратура приділяє цій справі і долі зниклого журналіста».

Сторони обговорили можливості розширення різноманітних форм міжнародної допомоги українським слідчим та перспективи надання спеціальної допомоги фахівцями цих країн у проведенні низки судових досліджень.

Високо оцінивши прагнення Генпрокуратури України забезпечити ефективне і прозоре розслідування справи, посол ФРН Д.ШТЮДЕМАН відзначив, що воно є «яскравим свідченням щирості намірів України стати повноцінним членом європейської сім’ї».

У прес-службі повідомили, що аналогічні питання обговорювалися з Надзвичайним і Повноважним послом США в Україні Карлосом Паскуалем під час зустрічі генпрокурора Піскуна, яка відбулася минулого тижня.

Генпрокурор України вніс ряд конкретних пропозицій стосовно обміну інформацією для прискорення розслідування та судового розгляду кримінальних справ, які становлять спільний інтерес.

Досягнуто домовленості про сприяння посольств Франції, Німеччини та США у здійсненні двосторонніх заходів, що мають на меті підвищення ефективності співробітництва у правоохоронній сфері.


УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
476
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду