Керівники найбільших телеканалів України за зняття заборони на рекламу алкоголю та тютюну, УНІАН
Зокрема, генеральний продюсер каналу "ICTV" Олександр Богуцький заявив, що готовий бути ініціатором відповідних змін до закону про рекламу і вважає, що "кожен народний депутат, який виступає за свободу слова, повинен виступити і за економічну свободу українських ЗМІ, тобто проголосувати за нову редакцію закону про рекламу".
Генеральний продюсер телеканалу "Інтер" Влад Ряшин наголосив, що "поряд з боротьбою за мораль на телеканалах необхідно врегулювати ринок реклами на телебаченні". За його словами, в Україні показник інвестицій в телерекламу у 3-4 рази нижчий від показника, який є у Росії, що, в свою чергу, означає недонадходження податків до держбюджету.
За словами генерального продюсера "Нового каналу" Олександра Ткаченка, "в жодній європейській країні не існує заборони на переривання цілісного телевізійного продукту рекламою, переривають будь-яку програму". Також, на його думку, вимога заборонити рекламу алкоголю і тютюну "базується в основному на емоціях, а до вирішення цього питання необхідно підійти, беручи до уваги економічні чинники".
Заступник генерального продюсера телеканалу "Студія 1+1" Володимир Оселедчик, повідомив, що також буде радий долучитись до розробки законів, що стосуються ЗМІ, оскільки "нинішня законодавча база не відповідає потребам розвитку економічного ринку". Він додав, що обсяг рекламного ринку Росії становить щорічно 1 млрд. грн., водночас обсяг рекламного ринку України - 100 млн.дол. "В Україні майже не виробляється власного рекламного продукту, я не можу сказати, чи погано це для телеглядача, але для телеканалів це дуже погано", - підкреслив він. Оселедчик зазначив, що також виступає за "цивілізований дозвіл реклами алкоголю і тютюну, однак з обмеженням часу виходу її в ефір". Заборона на переривання фільмів рекламними блоками, на його думку, "це взагалі абсурд", оскільки таким чином глядач вимушений переглядати в кінці фільму десятихвилинні рекламні блоки, чого не існує в жодній європейській країні. "Ми, звичайно, можемо йти у цьому питанні своїм шляхом, але він не на користь ні телеканалам, ні глядачам", - наголосив він.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ