Мультимедіа
Репортаж с семейного фронта героев сериала «Когда мы дома». Backstage
0
03 Вересня 2018
Марина Баранівська
Таня-Марія Литвинюк
Відсоток магістрів в Україні суттєво перевищує кількість магістрів у країнах Європи
0
02 Вересня 2018
«Відеотека»
Чи виправдано навчати журналістиці протягом 5-6 років? Яким чином МОН може і вже покращує якість навчання на магістерських програмах з журналістики? Про це і не тільки – у продовженні розмови із гендиректором директорату вищої освіти Міністерства освіти і науки України.
Олег Шаров: Коли вимоги до абітурієнтів підвищуються, менш мотивовані вступники йдуть
0
29 Серпня 2018
«Відеотека»
Чим виправдана в Україні кількість вишів (їх на сьогодні нараховують аж 65), де навчають журналістиці? Про це і не тільки – у розмові із директором директорату вищої освіти Міністерства освіти і науки України.
Фільм «Гірська жінка: на війні»: що показав досвід копродукції України з європейськими партнерами?
0
21 Серпня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
У прокат вийшла кінокартина про війну, яку веде ісландська жінка проти згубного для довкілля альянсу держави та бізнес-корпорацій. Фільм створено у копродукції Ісландії, Франції та України, остання вклалася у бюджет проекту на суму майже 11 мільйонів гривень. Наскільки вдалим виявився цей досвід? Про це і не тільки – у нашому репортажі з допрем’єрного показу стрічки.
«Танці з зірками» – поза політикою чи ні?
0
17 Серпня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
Керівник департаменту маркетингових комунікацій «1+1 медіа» Світлана Павелецька вважає, що «не канал “1+1” намагається перетворити танцювальне шоу на політичне».
Кирило Лукеренко, «Громадське радіо»: «Якщо ми не будемо мати частоти у великих містах, ми ніколи не зможемо стати самоокупними»
0
17 Серпня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
«Громадське радіо» бере участь у конкурсі частот Нацради, претендуючи на ФМ-частоту у Кривому Розі. У розмові із «Детектор медіа» головред «Громадського радіо» пояснює, чому саме у цьому місті та чому отримання цього ресурсу є вкрай важливим для подальшого розвитку цієї радіостанції.
Основи медійної грамотності – кожній дитині
0
15 Серпня 2018
Світлана Григоренко
Загалом сторінок: 115 / Загалом записів: 1147
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop