Столярова, Ляшко й Порошенко — медіаперсони тижня

Столярова, Ляшко й Порошенко — медіаперсони тижня

6 Березня 2016
3059

Столярова, Ляшко й Порошенко — медіаперсони тижня

3059
«Інтер» штормило скандалом навколо редакторки «Подробностей недели» Марії Столярової, «1+1» підливав оливи у вогонь сюжетами про цей інцидент, Ляшко почав активний медіапіар, що може свідчити про підготовку до майбутніх виборів. Не забував про присутність у ЗМІ й Президент Порошенко. Порушення стандартів інформаційної журналістики в новинах «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, «України», «UA: Першого», 5-го каналу впродовж 22–27 лютого 2016 року.
Столярова, Ляшко й Порошенко — медіаперсони тижня
Столярова, Ляшко й Порошенко — медіаперсони тижня

22 лютого, понеділок

Розсекречено стенограму РНБО за 28 лютого 2014 року у зв’язку з початком російської агресії в Криму. На тій зустрічі була присутня Юлія Тимошенко, яка не мала жодного стосунку до РНБО. До того ж засідання такої структури, як Рада нацбезпеки та оборони, мало бути повністю закритим. Однак на такий факт ніхто з телеканалів уваги не звернув. Різнилися в них трактування цієї новини:

  • 5 канал активно виправдовував учасників засідання, які вирішили не запроваджувати в Україні надзвичайного стану: «Головною метою учасники зібрання бачили збереження української державності»;
  • «1+1» та «UA: Перший» залишилися доволі нейтральними, однак також не поцікавилися в експертів, що ті думають із приводу стенограми. Якби вони зробили це, як журнал «Новое время» чи «Радіо «Свобода», наприклад, то глядачі мали би повнішу картину дня, яка відрізнялася б від поданої каналами. Про аналіз самого прецеденту оприлюднення закритої інформації взагалі не йшлося. В ЗМІ не було й мінімальної частки аналізу, який зробила  Валентина Самар в «Дзеркалі тижня»;
  • «Інтер» у новині про РБНО взагалі пропіарив «Опоблок», про саме засідання згадавши декількома реченнями: «В "Оппозиционном блоке" считают, что содержание этого документа в полной мере раскрывает непрофессионализм и некомпетентность членов СНБО того времени. Участники этого заседания должны быть привлечены к ответственности. Именно они допустили потерю Крыма и Донбасса, считают оппозиционеры».

Також цього дня медіаперсоною була і Юлія Тимошенко, яку активно піарили в ефірі «Подробностей»: «Недоотставка Кабмина не дает покоя и главе фракции "Батьківщина". Юлия Тимошенко просит президента и спикера Рады созвать внеочередное заседание парламента и срочно рассмотреть увольнение правительства». Аналогічний матеріал вийшов і на ICTV.

Також «Інтер» пропіарив позафракційного нардепа Сергія Міщенка, який зареєстрував проект постанови щодо звільнення Арсенія Яценюка з поста прем’єр-міністра України: «Поскольку голосовать повторно за отставку всего правительства на этой сессии уже нельзя, депутат решил пустить в расход одного Яценюка. Сам нардеп заявил о наличии двух причин для увольнения. Политической и экономической. По его словам, работа правительства Яценюка привела к катастрофическому росту тарифов, обесцениванию гривны в 5 раз и снижению доходов населения в 4 раза. Минимальная зарплата украинцев стала в 5 раз меньше, чем в Гондурасе — говорит Мищенко. В придачу внешний долг нашей страны составляет 1,5 триллиона гривен. А это значит — каждый работающий украинец должен отдать государству по 187 тысяч гривен». Коментарів Яценюка або експертів немає.

У цьому ж випуску «Інтер» відстоює інтереси Української православної церкви Московського патріархату. Справа в тому, що УПЦ Київського патріархату дозволили служити в «Малій Софії», що обурило Московський патріархат, який теж добивався служити в пам’ятці. У матеріалі є виключно коментарі обурених отців МП:

«Климент епископ Ирпенский, викарий Киевской епархии УПЦ: Наша церква протягом багатьох років звернулася до Міністерства культури і в інші уповноважені органи з проханням дозволити хоча б іноді проведення певних богослужінь на території Софії Київської, зокрема в Малій Софії. Але кожен раз нашої церкви відмовлялося. Ми знаємо, що Кириленко є не просто державний чиновник, не просто міністр, а член церковної ради Київського патріархату. Таким чином він абсолютно заангажована людина.

Федор Зернецкий, глава опекунского совета Заповедника "София Киевская": Решение было принято в обход нашего мнения и мы не были поставлены в известность и я лично узнал об этом из интернета. Храм 18 века, последние реконструкционные работы здесь были в 70 годах. Под ним находятся подвалы, перекрытия неизвестно в каком состоянии. Количество людей здесь в день может — максимум 20 человек быть. Или экскурсия какая-то, дети, если в этом храме будут проводить Богослужения, то тут может находиться 100 и больше человек. Может случится горе, перекрытия могут рухнуть».

Впродовж матеріалу кореспонденти «Подробностей» активно порушували принцип достовірності та давали власну оцінку ситуації: «На сотрудников "Софии Киевской" — говорят в опекунском совете заповедника — давили. Решение о передачи части храма те подписали в течение трех дней. Тайно, без соблюдения процедур и проведения технических экспертиз». Про жоден баланс думок — коментарі незалежних експертів, представників Київського патріархату, Мінкульту — взагалі не йдеться.

Втрутились у церковний конфлікт і опозиціонери: «"Опозиційний блок" буде звертатися і в суд про скасування даного рішення, — переконує Юрій Павленко. — На жаль, ці рішення, вони не дають згоди в країні, на жаль, ці рішення можуть похитнути крихкий міжконфесійний мир в Україні. А також підірвати єдність і цілісність в країні».

ICTV тим часом пропіарив Порошенка: «Президент вважає, що політичної кризи в державі немає, а Україні просто потрібне перезавантаження влади. Уряд ж нарешті зрозумів це. І глава держави каже, що всі гілки влади повинні працювати спільно, а не скидати зобов'язання уряду на парламент або навпаки. Порошенко наголосив, що тільки спільними зусиллями як депутати, так і міністри, можуть знайти вихід із ситуації, що склалася. Також президент категорично висловився проти дострокових парламентських виборів. Позиція у Порошенка чітка: народ уже зробив свій вибір і обрав до Верховної Ради саме проєвропейські сили, які вже довели свою спроможність, зокрема у голосуванні щодо безвізових законів». А такожспікера парламенту Володимира Гройсмана: «Спікер пропонує президенту сісти за круглий стіл, аби здолати політичну кризу, в якій опинилася Україна. Про це Володимир Гройсман заявив під час живого спілкування у Facebook. Він переконаний: для виходу з нинішньої кризи політикам треба сформувати за круглим столом спільний антикризовий план дій. Гройсман наполягає: країні не потрібно 50 напрямків реформ. Варто зупинитися на десятку системних змін, і їх треба довести до кінця цього року. Крім того, протягом 2016 року Гройсман пропонує провести реформування Кабміну і Верховної Ради та перетворити їх на ефективні органи державного управління».

«Україна» теж беззмістовно закцентувала увагу на Президенті: «С сегодняшнего дня патрульная полиция заработала в Виннице. Поздравить 255 новых правоохранителей приехал президент Порошенко».

Також канал традиційно похвалив Гумштаб Ахметова, а на додачу ще й ФК «Шахтар»: «Почти 350 миллионов гривен налогов заплатил футбольный клуб "Шахтер" в прошлом году. Большая часть — из зарплат игроков и коллектива. Это потому, что в клубе не скрывают доходов, подчеркивает руководство. Напомним, ближайший матч в Лиге Европы горняки сыграют 25-го февраля в Германии с местным "Шальке"».

23 лютого, вівторок

«1+1» — єдиний із українських каналів, що розповів у матеріалі про редакторку «Подробностей недели» Марію Столярову, яка нецензурно висловилася в прямому ефірі під час сюжету про Небесну сотню, а потім ЗМІ промоніторили її сторінку в соцмережі й дізналися, що вона до приїзду в Україну дотримувалась антиукраїнських поглядів і навіть підтримувала бойовиків: «Зокрема, користувачам соцмереж знайоме фото в травні 2014-го. На ньому Столярова поруч з бойовиками російсько-терористичного батальйону "Восток". В той самий час, до того ж вона готувала серію пропагандистських сюжетів для російського телебачення».

«ТСН» також пропіарив укропівця Віталія Купрія і заодно розкритикував Михеїла Саакашвілі: «Підсумки чотириденної поїздки до Грузії в Івано-Франківську оприлюднив народний депутат України Віталій Купрій. Метою було на власні очі побачити реформи, що після Революції Троянд розпочав Михеїл Саакашвілі, та спробувати зрозуміти, чому так важко команда грузинських реформаторів просуває їх в Україні. Те, що укропівці побачили у Грузії, за словами Віталія Купрія, її приголомшило. Зокрема розповіді місцевих про тиск на середній бізнес. При цьому нардеп звернув увагу на владні амбіції Саакашвілі. Саме з ними він пов'язує активну критику дій українських керманичів з боку команди одеського губернатора».

«Інтер» продовжує піарити опозиціонерів: «Перенести политическую столицу Украины в Канев — предлагает оппозиционное правительство. Еще сделать двухпалатный парламент, назвать его Национальной ассамблеей, в которой будут заседать в общем 185 депутатов и поручить именно им выбирать президента и Генпрокурора». Ідентичний матеріал вийшов на ICTV та «Україні».

СТБ недоцільно подав в ефірі коментар Арсенія Яценюка: «Прозоро і неупереджено. Саме на такому розслідуванні справи столичного патрульного Сергія Олійника, який застрелив пасажира в гонитві за BMW, наполягає Арсеній Яценюк».

ICTV безсенсовно показав сюжет про Кличка в Америці: «Мер столиці з візитом в Америці. Віталій Кличко вже зустрівся з помічником держсекретаря Сполучених Штатів Америки Вікторією Нуланд та сенатором Джоном Маккейном. Тема розмов — Україні потрібні реформи та реальна боротьба з корупцією».

«Україна» недоречно дала коментар голови Харківської ОДА Ігоря Райніна: «В Харьковской области — более 600 промышленных предприятий всех форм собственности. И здесь, конечно, нужна серьезная координация действий для того, чтобы промышленный комплекс мог развиваться. Без развития промышленного комплекса индустриальным регионам будет крайне тяжело».

Також канал пропіарив Олега Ляшка: «С министрами иностранных дел "нормандской четверки" встречался сегодня лидер Радикальной партии. Олег Ляшко заверил дипломатов: готов участвовать в создании новой коалиции, чтобы выйти из политического кризиса без парламентских виборов».

І не забув про традиційний матеріал про Гумштаб Ахметова.

24 лютого, середа

«1+1» продовжує дискредитувати Михеїла Саакашвілі: «Смертельна ДТП в Івано-Франківську. Під колеса таксі потрапив 73-річний чоловік. Від травм він помер на місці. Поліцейські винуватять організаторів антикорупційного форуму під проводом Міхаіла Саакашвілі, що саме тривав поруч в концерт-холі. За їхніми словами численні авто учасників зібрання були припарковані з порушеннями правил дорожнього руху і обмежували видимість проїжджої частини».

І піарити Порошенка: «В українській армії повинні служити контрактники з бойовим досвідом. Така позиція Президента Порошенка. Про це він заявив на зустрічі з командирами бригади та бойовими офіцерами в присутності міністра оборони та керівника Генштабу. Верховний головнокомандувач закликає демобілізованих військових поповнювати лави контрактної армії. Це, на думку глави держави, підвищить боєздатність нашого війська і водночас зменшить потребу нових хвиль мобілізації. Обіцяє, влада і далі підвищуватиме оплату праці в армії. В майбутньому, очікує Порошенко, контрактники цілком замінять мобілізованих». Аналогічний сюжет вийшов на «Інтері» та ICTV.

Те саме зробив і 5 канал: «Героя України Ігоря Гордійчука нещодавно прооперували в Києві канадські медики. Операція була в межах урядового проекту медичної допомоги Канади. Сьогодні провідати Гордійчука зайшов президент Порошенко».

І «Україна»: «В Национальном университете обороны вручили дипломы будущему военному руководству. выпускным их поздравил Президент».

Не забуває «ТСН» і про Марію Столярову, редакторку «Подробностей недели» на «Інтері»: «Шеф-редакторку програми "Подробиці Тижня" телеканалу "Інтер", яка нецензурною лайкою в прямому ефірі перервала інтерв'ю із родичами загиблих "Небесної сотні", видворили з України. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська. За її словами, спочатку Столярову допитали про її перебування на тимчасово окупованих територіях у 2014 році та щодо її ймовірної участі у терористичних організаціях ЛНР / ДНР».

Продакшн «Інтера», який виробляє для телеканалу новини, аж на третій день вибачився за свою редакторку Марію Столярову: «Редакция "Национальных информационных систем" приносит свои извинения за инцидент, который имел место в прямом эфире программы "Подробности недели" 21 февраля. Подчеркиваем исключительно технический характер произошедшего. Появившаяся в прямом эфире фраза с нецензурной лексикой не имела никакого злого умысла, не относилась к содержанию сюжета и происходящему на экране. Креативный продюсер Мария Столярова лично извинилась за оплошность и прекратила трудовые отношения с НИС».

ICTV вслід за «Інтером» зробив матеріал про конфлікт навколо «Софії Київської»: «Напівтаємно Міністерство культури дозволило проводити богослужіння у храмі "Тепла Софія". І тепер у трапезній моляться віряни УПЦ КП. І це обурило представників Московського патріархату. Хоча вони давно служать у Києво-Печерській лаврі. Вони нарікають: на всі їхні звернення дозволити молитися в Софії уряд відповідав відмовою». У «Фактах» є баланс думок усіх сторін, однак дивним все одно виглядає коментар «Опоблоку».

«Україна» продовжує хвалити Гумштаб.

25 лютого, четвер

Після інциденту з Марією Столяровою активісти прийшли з пікетом під «Інтер». Про протест розповіла «ТСН»: «Робочий день на телеканалі "Інтер" починається за колючим дротом. Ним охорона головного офісу відгородилася від протестувальників. Кілька десятків активістів на дві години заблокували всі виходи з приміщення, вимагаючи зустрічі з керівниками "Інтера". Головна вимога — припинити проросійську політику каналу»

Не оминув тему Столярової й 5 канал: «Чорною рядниною голову прикрила, із зухвалим виразом обличчя грюкнувши дверима з країни випровадилася, але шлейф за собою росіянка лишила непристойно довгий. Керівництво каналу “Інтер” сьогодні на килиму в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення».

«Інтер» подав кардинально іншу версію подій — аж п’ятьма матеріалами:

1. «Люди в балаклавах пытались проникнуть в помещение, забрасывали здание телеканала строительным мусором, обклеили его надписями с призывами прекратить работу телеканала. После чего группа лиц забралась на крышу и затянула вывеску телеканала баннером с надписью "Азов". Полк "Азов", к слову, — отряд спецназначения Министерства внутренних дел. А потому не удивительно, что прибывшие на место правоохранители не препятствовали блокированию телеканала. В результате работа "Интера" была полностью парализована, журналисты так и не смогли выехать на съемки».

2. «Руководство телеканала расценивает эти события как попытку рейдерского захвата. И уже обратилось к Президенту Петру Порошенко, как гаранту Конституции Украины, с просьбой защитить телеканал от давления и дать правовую оценку происходящему».

3. Для захисту телеканалу використали і політкоментаторів, близьких до «Опоблоку»:

«Андрей Золотарев, политолог: К сожалению, ситуация в отношении телеканала "Интер", она наглядно показывает о том, что мы декларируем европейские запросы, но сохраняем азиатские привычки, и в даном случае происходящее сегодня вокруг "Интера" напоминаем то ли охоту на ведьм, то ли бесчинство хунвейбинов времен культурной революции. Создает атмосферу нетерпимости, и попросту стремятся создать такую базу общественной поддержки каких-то, возможно, в перспективе юридических действий против телеканала, лишение лицензии или нечто в этом духе. Мотивы могут быть весьма банальные, вплоть до передела рекламного рынка, со стороны конкурентов, которые имеют крышу в депутатском корпусе ВР и среди украинского политикума.

Юрий Павленко, народный депутат, член парламентского комитета по вопросам свободы слова: Сьогоднішні дії міліцейського полку у телекомпанії — це черговий подарунок ворогам України, які, я переконаний, вони будуть використовувати в інформаційній війні проти нашої країни. Це чистої води провокація, спрямована проти свободи слова, демократичних цінностей. Проти найбільш рейтингового каналу України, каналу, який має найбільшу кількість глядачів. Більш того, перешкоджання діяльності журналістів, а саме це сьогодні відбувалося під стінами "Інтера" — це кримінальний злочин. Якби щось подібне в Європі було, то це б був національний скандал і всі посадові особи до цього причетні, самі б подали у відставку».

4. «За ситуацией вокруг телеканала следят международные организации. Представительница Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе по вопросам свободы СМИ Дунья Миятович написала у себя в Твиттере, что "обеспокоена безопасностью журналистов "Интера" в Киеве" и отметила в этой записи официальные аккаунты украинских МВД и МИД».

5. «Группа от гражданского полка "Азов" пришла пикетировать и Киевский апелляционный админсуд. Там рассматривали жалобу телеканала "Малятко ТВ" на решение о продлении лицензии телеканала "Интер". "Азовцы" потребовали впустить своих представителей в зал суда. Напомним, в прошлом году "Малятко-ТВ", которое претендует на частоты телеканала "Интер", уже подавало иск о лишении "Интера" лицензии, но окружной админсуд города Киева полностью отказал в удовлетворении исковых требований. Эксперты считают это очередной попыткой рейдерского захвата главного канала страны группой депутатов "Народного фронта"».

Коментарів обвинувачених сторін, звісно, немає.

ICTV тим часом піарить Олега Ляшка: «Гучний скандал у Сєверодонецьку Луганської області. У місті триває боротьба за крісло мера. (…) Конфлікт загрожує стабільності регіону, — попереджає лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Він приїхав підтримати свого однопартійця Григорія Пригебу. І запевняє, що його депутати призначили виконувачем обов'язків міського голови цілком законно. Тож нардеп обіцяє поговорити з Президентом аби владнати конфлікт і розблокувати рахунки міста».

«Україна» теж похвалила лідера Радикальної партії, однак у матеріалі про переселенців: «О проблемах переселенцев говорил сегодня лидер Радикальной партии Олег Ляшко. В Северодонецке он побывал в общежитии химико-механического техникума, и раскритиковал условия, в которых вынуждены жить около 600 человек, среди которых и маленькие дети».

Не забув канал і про Гумштаб Ахметова — двома матеріалами. Також «События» піарять «Запоріжсталь», яка також є у власності олігарха:

«Игорь Черняк, директор по охране труда "Запорожстали": У нас сейчас происходит в вопросах вывоза металлолома хаотический спрос. Это полностью бесконтрольная процедура. Кто подумает о наших рабочих? Кто подумает о их семьях? Кто подумает о их благосостоянии?

Станислав Чередниченко, депутат Запорожского облсовета: Мы как сильный кулак сшиваем вокруг себя металлургов. Это вопрос не политический. Здесь сугубо экономика. Как я уже говорил, что выгодней перерабатывать либо экспортировать».

26 лютого, п’ятниця

«1+1» відстоює інтереси мера Дніпропетровська Бориса Філатова: «Регіонали з багаторічним стажем заявляють, їх незаконно вилучили з партії а міську та обласну організацію захопили рейдери-однопартійці. Потерпілими називають себе більше 20 людей. Зокрема і ті, що багато років були правою рукою Олександра Вілкула. Вони кажуть, їх таємно викинули з партії заднім числом люди, що не мали таких повноважень. Причиною такої розправи опозиціонери вважають своє рішення працювати на місто. Напередодні деякі з них увійшли до коаліції у Дніпропетровській міській раді. Твердять, ідеям "Опозиційного блоку" не зраджували, просто хотіли припинити політичну кризу. Через неї міськрада досі не може ухвалити бюджет. За свої партквитки вилучені опозиціонери ще поборються. Готують звернення до керівництва та позови до суду».

Також «ТСН» сатирично висміює ідею «Опоблоку» перенести столицю України до Канева: «Тарас Шевченко дивиться на лівий берег Канева з Чернечної гори. Поближче до його могили і хочуть перевести Верховну Раду автори нової Конституції. Тарас Григорович проти.  «Уся мерія вмістилася в одному коридорі. Чиновників іще можна посунути, —  міркує міський голова. —  А от міністри вже не влізуть».

У випуску є і критика в бік очільника Держкіно: «У подвійних стандартах звинувачують очільника Держкіно пана Іллєнко. Розважальний серіал про закуліси ресторанного життя став улюбленим для мільйонів українських глядачів. Тепер Держкіно і телебачення дозвіл на його показ скасував», — обурюється журналіст, маючи на увазі серіал «Кухня», трансльований «1+1».

«Інтер» продовжує обурюватися блокуванням каналу: «Кто вчера блокировал работу телеканала "Интер" в целом и редакции "Подробностей" в частности? Тех, кто не скрывал свои лица, наши журналисты легко смогли идентифицировать по видео с камер наблюдения. Кто они и в чьих интересах могли действовать?».  Это Сергей Кузан. В свое время он был протеже Андрея Парубия, ныне первого заместителя главы Верховной Рады. Тогда же Парубий был одним из титульных политиков партии "Народный фронт".  Иван Кишка — штатный помощник нардепа от того же "Народного Фронта" Николая Величковича». Звісно, коментарів названих осіб конкретно з приводу пікету «Інтера» в сюжеті немає.

«Україна» піарить Порошенка аж двома матеріалами: «Президент Петр Порошенко разочарован затягиванием процесса создания Нацагентства по вопросам предотвращения коррупции. Об этом он заявил на встрече с представителями общественных организаций», «Как вернуть Крым? Разработать специальную стратегію Президент Украины поручил Совету Нацбезопасности, — заявил Петр Порошенко в своем обращении ко Дню сопротивления аннексии полуострова. По словам Главы государства, Кабмин должен представить план защиты интересов Украины в международных судах, а Генштаб — усилить обороноспособность в Херсонской области, и вдоль Черноморского побережья».

А також Володимира Гройсмана: «Пострить дороги и побороть коррупцию на таможне — главные пункты антикризисного плана, представленного спикером Верховной Рады. Программа рассчитана на полгода и позволит создать новые рабочие места, — уверен Владимир Гройсман. По его словам, именно решение экономических проблем поможет преодолеть политический кризи».

Не забуває канал і про Олега Ляшка: «Не допустить приватизации стратегических предприятий призывает лидер Радикальной партии Олег Ляшко на встрече с 5-тысячным коллективом харьковского "Турбоатома". По мнению нардепа, отдавать в частные руки завод нельзя, ведь только в прошлом году предприятие заработало полтора миллиарда гривен».

На додачу — традиційний піар-сюжет про Гумштаб Ахметова.

27 лютого, субота

Цього дня центральні канали потішили. Лише «Україна» випустила матеріали з ознаками замовності. По-перше, запросила до студії Олега Ляшка. Питання ведучої були зручними для гостя, який використав ефірний час сповна, щоб донести свої меседжі: «Зараз уряд хоче на 15 % підняти тарифи на залізничні перевезення. Як можна піднімати тарифи на залізничні перевезення, коли в пала ціна на метал, на вугілля, на зерно, на іншу продукцію. Тобто внаслідок підвищення тарифів зупиняться цілі виробництва, тисячі людей залишаться без роботи. Тому ми вимагаємо від уряду, від "Укрзалізниці" не піднімати тарифи на перевезення». Ляшко так захопився, що в одну відповідь вмістив і агропромисловий комплекс, і ІТ, й науку та промисловість. Не оминули й питання коаліції та виборів: «Опитування показують, що якби вибори були завтра, то моя б фракція вдвічі більше б мала депутатів», — впевнено заявив депутат,а ведуча навіть не спромоглася уточнити, яка соціологічна група дала такі результати.

Не забув канал і про традиційний сюжет в честь Гумштабу Ахметова: «Вот эту кашу старик приготовил из продуктов гуманитарной помощи Рината Ахметова. Почти вся пенсия Ивана Ивановича уходит на лекарства, поэтому помощь продуктами для него очень важна».

ВИСНОВКИ

На політичну медійну арену знову виходить Олег Ляшко, якого активно «просуває» «Україна». Також цього тижня канали втрутилися в міжцерковний скандал, «Інтер» став повністю на бік УПЦ Московського патріархату, зневаживши професійні стандарти. Інші канали подавали в ефір або корпоративний, або політичний піар. Найпопулярнішою медіаперсоною за кількістю недоречних появ в ефірі став Петро Порошенко. Загалом упродовж тижня ми нарахували 44 матеріали з ознаками замовності. Найбільше — в «Інтера» (17), далі «Україна» (12), ICTV (8), «1+1» (5), 5 канал та СТБ (по одному).

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Скрні-шот випуск ТСН за 24.02.2016
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3059
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду