ПРОЕКТИ
18:51
Вівторок, 21 Жовтня 2014

Сайт ТСН.ua запустив спецпроект «Зброя кіборгів. Чим Україна воює на Сході»

Сайт ТСН.ua запустив спецпроект «Зброя кіборгів. Чим Україна воює на Сході»
Сайт ТСН.ua запустив спецпроект «Зброя кіборгів. Чим Україна воює на Сході»

Новий спеціальний проект інтернет-видання ТСН.ua «Зброя кіборгів. Чим Україна воює на Сході» дозволяє користувачам познайомитись з видамии збої, які зараз використовуються українськими бійцями у зоні АТО. Про це повідомляє прес-служба каналу «1+1».

 

У спецрозділі ТСН.ua  розміщено серію матеріалів і ілюстрацій про різні види зброї, перша частина присвячена стрілецькій зброї. На сайті можна знайти інформацію про пістолети, АК та АКМ, ручні кулемети, снайперські гвинтівки.  Невдовзі ТСН.ua доповнить розділ матеріалами про інші види зброї, які українська армія використовує в зоні АТО, повідомляє канал «1+1».

           

Спецпроект «Зброя кіборгів» - це продовження  серії матеріалів, яку ТСН.ua розпочав проектом «Битва за аеропорт», присвяченому героїчній обороні українськими бійцями аеропорту у Донецьку.

 

Нагадаємо, сьогодні, 21 жовтня, телеканал «1+1» покаже документальний фільм «Битва за Дніпро», в якому йдеться про події в Дніпропетровську за останні півроку.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6455
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop