12:34
Середа, 24 Вересня 2014

2 жовтня на ICTV стартує новий проект журналістських розслідувань «Інсайдер»

2 жовтня на ICTV стартує новий проект журналістських розслідувань «Інсайдер»
2 жовтня на ICTV стартує новий проект журналістських розслідувань «Інсайдер»

2 жовтня о 20.20 на телеканалі ICTV - прем'єра нової програми журналістських розслідувань «Інсайдер». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Програма виходитиме в ефір щочетверга. У ній журналісти-розслідувальники спиратимуться на свідчення «інсайдерів» - тих, хто «готовий говорити та знає про те, що від нас намагаються приховати», зазначають у прес-службі.

 

Розслідування «Інсайдера» будуть присвячені різним актуальним сучасним темам українського суспільства. «Про те, чому українська армія виявилася не готовою до війни. Про те, як насправді планувалося захоплення Криму. Про те, як нас хочуть заморозити цієї зими у власних квартирах. Про подвійне життя і мораль слуг народу. Про дорогі і часом непристойні захоплення депутатів та міністрів. І тих, хто оплачує їх «маленькі витівки», що так дорого обходяться усім нам», - йдеться в повідомленні прес-служби каналу.

 

Ведучими проекту стали журналісти Олександр Ільїних і Христина Суворіна. «Я багато років робив програму «Максимум в Україні». І за роки розслідувань бачив багатьох інсайдерів. Вони завжди воліли залишатися інкогніто. Але тепер вони розкажуть все у відкриту. Словом, ми вам покажемо!», - зазначив ведучий Олександр Ільїних.

 

Христина Суворіна обіцяє, що вони розкажуть про те,  «про що ви,  вочевидь, ніколи не чули. Хоча це стосується всіх нас особисто».

 

Нагадаємо,  керівник департаменту публіцистичних проектів каналу ICTV Оксана Соколова заявила, що планує у якості виконавчого продюсера невдовзі запустити новий проект журналістських розслідувань.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3970
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop