«Зеонбуд» повідомляє, що відновив цифрове мовлення на півночі Донецької області

«Зеонбуд» повідомляє, що відновив цифрове мовлення на півночі Донецької області

22 Серпня 2014
4349
22 Серпня 2014
23:02

«Зеонбуд» повідомляє, що відновив цифрове мовлення на півночі Донецької області

4349
«Зеонбуд» повідомляє, що відновив цифрове мовлення на півночі Донецької області
«Зеонбуд» повідомляє, що відновив цифрове мовлення на півночі Донецької області

ТОВ  «Зеонбуд» повідомляє, що змонтувало нову власну телевежу на горі Карачун біля Слов'янська (Донецька область). Про це йдеться у повідомлення прес-служби компанії.

 

Монтаж нової телевежі, за інформацією ТОВ «Зеонбуд», дозволив з 21 серпня відновити у повному обсязі мовлення в національній цифровій телемережі 28 загальнонаціональних каналів в містах Краматорськ, Слов'янськ та прилеглих районах Донецької області.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», у ніч на 1 липня внаслідок обстрілу терористами українських позицій обвалилася розташована на горі Карачун 200-метрова телевежа, спроби захопити яку з травня не припиняли сепаратисти. Телевежа була однією з найбільших у Донецькій області, на ній були розташовані передавачі Концерну РРТ, а також приватних телекомпаній і радіостанцій. Мовлення з телевежі покривало Краматорськ і Слов'янськ, а також низку менших населених пунктів на півночі Донецької області.

 

15 липня радіотелевізійна вежа на горі Карачун під Слов'янськом відновила свою роботу.  

 

За словами генерального директора Концерну РРТ Олександра Півнюка, поки що мова не йде про відбудову зруйнованої телевежі. Зараз  антену встановлено на будівлі, що значно нижча за зруйновану телевежу, але за рахунок того, що гора Карачун має панівні висоти у регіоні, сигнал вдалося відновити.

 

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження провайдеру чотирьох загальнонаціональних цифрових мультиплексів МХ-1, 2, 3, 5, компанії «Зеонбуд» за невиконання рішення Нацради від 17 липня про розкодування сигналу цифрового ефірного телебачення в місячний термін. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 21 серпня. Нацрада дала «Зеонбуду» два тижні на виправлення порушень (тобто розкодування). У разі невиконання цих умов регулятор може звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії.

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4349
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду