20:12
Четвер, 24 Липня 2014

«Радіо 24» невдовзі розпочне мовлення на Донецьк, Луганськ і Горлівку – голова Нацради

«Радіо 24» невдовзі розпочне мовлення на Донецьк, Луганськ і Горлівку – голова Нацради
«Радіо 24» невдовзі розпочне мовлення на Донецьк, Луганськ і Горлівку – голова Нацради

Протягом кількох днів розпочнеться мовлення «Радіо 24» на Донецьк, Луганськ і Горлівку. Про це на брифінгу 24 липня повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

 

За його словами, нині спеціалісти «Радіо 24» неподалік зони антитерористичної операції ведуть монтаж обладнання, щоб розпочати мовлення на певній ФМ-частоті, яке охопить Донецьк, Луганськ і Горлівку.

 

Крім цього представники «1+1» і 5-го каналу очікують наступного тижня відновити телевізійне мовлення на частині захоплених територій, які, як сподівається голова Нацради, до цього часу будуть звільненими від терористів.

 

Голова Нацради назвав роботу з відновлення українського мовлення на Донбасі «донесенням голосу правди на території, які окуповані».

 

Він також висловив сподівання на швидке звільнення міста Лисичанська, звідки українськими каналами можна буде охопити ще більший регіон.

 

«Наша позиція проста: тільки територія звільнена - мовлення має бути відновлено, мовлення українських чесних каналів», - заявив голова Нацради.

 

Нагадаємо, 17 липня голова Нацради Юрій Артеменко повідомив, що Український державний центр радіочастот знайшов технічне рішення, як відновити мовлення українських каналів на території Луганська, Донецька і Горлівки.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4786
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop