19:12
П'ятниця, 21 Березня 2014

«Перший Ukraine» запустив новини англійською мовою

«Перший Ukraine»  запустив новини англійською мовою
«Перший Ukraine»  запустив новини англійською мовою

20 березня телеканал «Перший Ukraine» почав транслювати в ефірі новини англійською мовою. Про це «Детектор медіа» розповів генепродюсер телеканалу «Перший Ukraine» Михайло Смуток.

 

Англомовний випуск новин виходитиме на «Перший Ukraine»  щодня о 23.00 за київським часом.

 

Над випуском працюють журналісти міжнародного відділу Національної телекомпанії України (НТКУ).

 

«Спільними зусиллями прекрасних дівчат з міжнародного відділу, який очолює Вікторія Романова, які були ведучими, редакторами, напитували і перекладали для нашої україномовної редакції, вийшов перший випуск англомовних новин. Хронометраж першого випуску 15 хвилин, але ми плануємо збільшити його до 30 хвилин», - розповідає пан Смуток.

 

Генпродюсер «Першого Ukraine» також розповів, що випуски новин англійською мовою складатимуться як із перекладу сюжетів, підготовлених українською редакцією, так із спеціально підготовлених епізодів.

 

«Це будуть переклади наших сюжетів, які виходять в україномовній редакції та свої сюжети, оскільки цільова англомовна аудиторія відрізняється від російськомовної. Якщо, наприклад, для нас заява міністра МВС на якусь тематику локального характеру буде важливішою, ніж заява від Жозе Мануель Баррозу, то для міжнародного випуску пріоритети будуть іншими»,- пояснює Михайло Смуток.

 

Наразі програма не має назви, а графіка та оформлення знаходяться у стані розробки.

 

Нагадаємо, 11 березня, супутникові канали «Перший Ukraine» та «Перший Т2» почали транслювати телевізійний марафон російською та англійською мовами «Единая страна». Як повідомлядт у НТКУ, трансляція даного марафону доступна майже в усіх куточках світу - покриття охоплює Північну Америку, Близький Схід, Північну Африку, Європу, всю територію Російської Федерації, Середню Азію.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5579
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop