20:46
Четвер, 6 Березня 2014

«Перший Ukraine» запустить 11 березня мовлення англійською та російською мовами

«Перший Ukraine» запустить 11 березня мовлення англійською та російською мовами
«Перший Ukraine» запустить 11 березня мовлення англійською та російською мовами

Із вівторка, 11 березня, розпочне мовлення англійська та російська редакції телеканалу «Перший Ukraine» на супутнику Amos. Про це увечері 6 березня на брифінгу у Верховній Раді повідомила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар.

 

«У відповідь на агресивні дії російських телеканалів українська влада вирішила посилити нашу присутність в іноземному інформаційному просторі, - сказала вона. - Це вперше буде масова присутність російською мовою українських інформаційних меседжів, які ми хочемо сьогодні транслювати Росії, країнам СНД і, звичайно, на Заході».

 

«Фактично ми зараз робимо комбіновані редакції, які можуть брати різний контент, але транслювати його російською та англійською мовами. Думаю, це буде щось у форматі громадського мовлення, яке сьогодні відбувається, і це буде дуже часто самодостатній продукт, не обов'язково програми Першого національного», - уточнила пані Сюмар.

 

Нагадаємо, «Перший Ukraine» - це міжнародна версія Першого національного, що стартувала на супутнику в грудні 2010 року.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6308
Переглядів
Коментарі
Анонім
01:06 / 07 Березня 2014
Однієї мови недостатньо. Хай ще виведуть якість передач до належного рівня.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop