Серіал «Нюхач» на ICTV стартував вдало

Серіал «Нюхач» на ICTV стартував вдало

12 Листопада 2013
7053
12 Листопада 2013
14:58

Серіал «Нюхач» на ICTV стартував вдало

7053
Серіал «Нюхач» на ICTV стартував вдало
Серіал «Нюхач» на ICTV стартував вдало

11 листопада прем'єра детективного серіалу «Нюхач» (виробництва студії  Film.ua) на каналі ICTV в середньому взяла рейтинг 4,2 %, частку 12,94%, за аудиторією 18-54, «50 тис.+».


За вибіркою «Вся Україна»,  рейтинг склав 4,43%, частка - 12,45%.

 

Серіал вийшов у слоті 20.12 - 22.20, дві серії поспіль.

 

Таким чином серіал «Нюхач» узяв показники, значно вищі за середні каналу. Минулого тижня (4-10 листопада) ICTV мав частку 7,62% за «50 тис.+» та 8,17% за «Всією Україною».

 

Також серіал частку слоту у порівнянні з минулим тижнем. Тоді о цій порі виходив в ефір проект «Братство десанту». 

 

Нагадаємо,  головний герой вертикального детективного серіалу  «Нюхач» має надзвичайні здібності - надчутливий нюх, через це він здатен  розкривати будь-які таємниці та злочини. За запахом він  може розказати усе про людину: що вона їла, з ким спала, чи є у неї алібі.

 

Режисер серіалу Артем Литвиненко, продюсер Віктор Мирський, виконавчий продюсер  Андрій Ризванюк, автори сценарію Артем Литвиненко та Андрій Бабік. У ролях: Кирило Кьяро, Іван Оганесян, Марія Аніканова, Олександр Тютін, Борис Каморзін та інші.

 

Дані дослідження телевізійної аудиторії, яке реалізують GfK Ukraine і «Комунікаційний альянс» (моніторинг), надано ІТК. Правовласником ліцензії на софт є ІТК. Дані розраховано для населення віком 18-54  (вибірки «Вся Україна» та «50 тис.+»). У матеріалі використано дані overnight. Дані представлено за показниками рейтингу та частки. Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії GfK чи ІТК.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7053
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду