США занепокоєні розподілом цифрових частот в Україні

США занепокоєні розподілом цифрових частот в Україні

24 Жовтня 2013
1
7098
24 Жовтня 2013
19:20

США занепокоєні розподілом цифрових частот в Україні

1
7098
США занепокоєні розподілом цифрових частот в Україні
США занепокоєні розподілом цифрових частот в Україні

Сполучені Штати Америки занепокоєні розподілом цифрових частот в Україні, внаслідок якого деякі мовники, особливо на місцевому і регіональному рівні, не змогли отримати ліцензій на цифрове мовлення. Про це у відповідь на запитання «Детектор медіа» заявив заступник керівника Бюро Державного департаменту США з питань демократії, прав людини і трудових відносин Томас Мелія на зустрічі з українськими журналістами 24 жовтня.

 

Ця тема, зі слів пана Мелії, з-поміж іншого обговорювалася 23 жовтня на п'ятому засіданні українсько-американської Робочої групи з політичного діалогу і верховенства права, що діє в межах двосторонньої комісії зі стратегічного партнерства Україна - США.

 

«Цифровізація дозволяє збільшити спектр частот для мовлення, порівняно з аналоговим стандартом. І було б дивно, якби в результаті переходу на цифру в Україні виявилося менше мовників, ніж було раніше», - зауважив пан Мелія.

 

З його слів, представники США почули від української сторони запевнення, що ще будуть можливості для отримання ліцензій. «І ми заохочували (українську сторону. - ТК) до того, щоб ці можливості були більш відкритими для регіональних і місцевих мовників», - додав пан Мелія.

 

Участь у засіданні робочої групи 23 жовтня з боку США взяли представники Державного департаменту США, Міністерства юстиції США та Агенції з міжнародного розвитку (USAID), з боку України - Андрій Портнов (радник президента), Олена Лукаш (міністр юстиції), Дарка Чепак (прес-секретар президента) й Андрій Олефіров (заступник міністра закордонних справ). У якості спостерігачів на засіданні були присутні представники українських неурядових організацій.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1
7098
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
anton1508
4194 дн. тому
А им мало всю Европу слушать,надо и нас...
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду