20:35
Понеділок, 30 Вересня 2013

ТРК «Ера» заборгувала Концерну РРТ 4,6 млн грн

ТРК «Ера» заборгувала Концерну РРТ 4,6 млн грн
ТРК «Ера» заборгувала Концерну РРТ 4,6 млн грн

Господарський суд Києва зобов'язав телерадіокомпанію «Ера» сплатити 4,6 млн грн боргу Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (РРТ) за надані їй послуги з трансляції з грудня 2012 по липень 2013 року. Про це повідомила газета «Капитал».

 

Сума боргу була значно більшою, але телерадіокомпанія вже сплатила понад 1 млн грн, розповів виданню заступник гендиректора Концерну РРТ Анатолій Антоненко. З його слів, телеканал платив за послуги, але не в повному обсязі. «Ми з телеканалом домовилися про сплату боргу, але якщо він перестане його сплачувати, то ми подамо на примусове виконання рішення суду і можемо перестати їх обслуговувати», - зауважив він.

 

Генеральний директор ТРК «Ера» Ігор Лоташевський повідомив, що телеканал уже подав апеляцію, оскільки не згоден з рішенням суду. «Концерн завищив суму боргу щонайменше на 50%, тому ми будемо доводити свою рацію в апеляційному суді», - сказав він.

 

Представник Концерну РРТ впевнений, що й апеляцію ТРК «Ера» програє. «У нас усе прописано в угодах, скільки вони нам винні. Таку суму канал і повинен сплатити», - каже пан Антоненко.

 

Як нагадує видання, в травні 2013 року ТРК «Ера» припинила мовлення із супутника Astra 4A, ліцензію на яке отримала у вересні 2011 року. Зі слів пана Лоташевського, це тимчасове призупинення супутникового мовлення і пов'язане воно з технічними аспектами. «Ми призупинили мовлення. Оскільки в нас зараз іде модернізація апаратно-студійного комплексу», - сказав він і додав, що «Ера» відновить супутникове мовлення в листопаді цього року.

 

Віце-президент супутникової платформи SES Astra Онно Зонневельд повідомив, що ТРК «Ера» завжди вчасно оплачувала послуги трансляції. Про причини призупинення мовлення він не зміг повідомити нічого.

 

Вартість мовлення на супутнику, за словами медіа експерта Віталія Мосейчука, становить приблизно $ 25-30 тис. на місяць.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5631
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop