13:16
П'ятниця, 23 Серпня 2013

Соціальне реаліті Оксани Соколової на ICTV стартує у вересні

Соціальне реаліті Оксани Соколової на ICTV стартує у вересні
Соціальне реаліті Оксани Соколової на ICTV стартує у вересні

На початку вересня на ICTV стартує соціальне реаліті за оригінальним форматом каналу «Четверта вежа». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Ведучого проекту канал наразі не називає, лише зазначає, що його ім'я добре відоме країні: «Той, хто змолоду досягнув усього, про що можна мріяти. І чиє життя вмить перевернув один жахливий  нещасний випадок.  Він переборов власні трагічні обставини і тепер допомагатиме зробити це іншим  -  у новому проекті телеканалу ICTV».

 

Керівник редакції публіцистичних проектів ICTV Оксана Соколова зазначила, що у програмі  канал покаже реальні історії мешканців України, життєві драми та заплутані справи, у яких  була майже втрачена надія встановити правду. «За них візьметься команда молодих, впертих і небайдужих журналістів на чолі з людиною, чиє ім‘я у вас точно на слуху. Щотижня вони  збиратимуться у своїй резиденції, розташованій у четвертій вежі старого замку. Вони будуть вести розслідування справ, які нікого не залишать байдужим», - сказала вона.

 

Деталі проекту, а також ім‘я ведучого проекту будуть оголошені на прес-конференції 4 вересня. 

 

Як повідомляла «Детектор медіа», виробництво проекту «Четверта вежа» здійснює відділ публіцистичних програм каналу, який очолює Оксана Соколова. Робоча назва проекту «Репортерська 03». Розробкою авторської ідеї займається журналіст і ведучий телеканалу ICTV Олександр Ільїних.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6880
Переглядів
Коментарі
zaikomer
10:51 / 24 Серпня 2013
Простим українцям більше подобається, коли журналісти показують, які погані чиновники. Однак невелику цікавість у тиж же українців викликає картина власних недоліків - дуля у кишені ближнім, свиньство в побуті, хамство і байдужість. Такі передачі викликають обурення - ну я ж не такий. Однак реальність свідчить, що поведінка чиновників - відзеркалення поведінки маленького українця, який дууууже любить, коли у сусіда "корова здохла". Починати треба з себе - змусити себе викинути недопалок у смітник. Гляди і почуття гідності у маленького українцця зявиться.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop