12:10
Четвер, 25 Квітня 2013

Княжицький визнав, що його руками Кагаловський вивів Гусинського з ТВі

5 605
Княжицький визнав, що його руками Кагаловський вивів Гусинського з ТВі

Колишній гендиректор каналу ТВі Микола Княжицький на зустрічі з журналістами ТВі 24 квітня визнав, що його руками Костянтин Кагаловський вивів з ТВі Володимира Гусинського, фактично вкравши телекомпанію.

 

«Я не бачив документів, що Кагаловський є власником, жодного разу. Я знаю, що він давав команди перераховувати сюди кошти по кредитних договорах. Тому що канал фінансується кредитами. Кагаловський і Альтман - партнери в багатьох фірмах, і всюди директор той самий. Раніше там був ще Гусинський. Вони підписують те, що називається "сейфова угода", домовляються між собою, що вони партнери. потім реєструють один офшор, де номінальний директор ним керує, і домовляються, що той-той-той дають йому вказівки», - розповів пан Княжицький про схему фінансування й управління ТВі.

 

«У принципі те саме відбулося, коли він (Кагаловський. - ТК) виводив Гусинського, тому що це відбулося моїми руками. Я ще тоді не розумівся в усьому до кінця. Але я отримав легальну довіреність від компанії Iota, де був директор, який слухався і Кагаловського, і Гусинського однаково. Кагаловський йому сказав: давай довіреність на відчуження цієї частки іншій компанії на Княжицького. Мені прийшов і сказав: це узгоджено, відчужуйте частку, тому що все це треба зробити, Гусинський нас обманював (за його словами, компанія Володимира Гусинського продавала телепродукт каналу ТВі за завищеними цінами. - ТК). Я його підтримав, бо я це зробив абсолютно законно», - сказав пан Княжицький.

 

Він нагадав, що американський суд став на бік пана Гусинського. «По суті Кагаловський вкрав цю компанію в Гусинського», - додав пан Княжицький, але запевнив, що сам він діяв законно - на підставі легальної довіреності.

 

Відео зустрічі журналістів ТВі з Миколою Княжицьким і Артемом Шевченком дивіться на «Відеотеці».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5605
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду