13:40
Середа, 27 Березня 2013

Євген Дубогриз став першим заступником головного редактора «Forbes Україна»

7 445
Євген Дубогриз став першим заступником головного редактора «Forbes Україна»
Євген Дубогриз став першим заступником головного редактора «Forbes Україна»

Першим заступником головного редактора журналу та сайту «Forbes Україна» став Євген Дубогриз. Про це повідомляє прес-служба сегменту ділових медіа UMH group (УМХ), до складу якого входить український Forbes.

 

Це нова посада, яку вирішили створити у зв'язку з об'єднанням редакцій сайту і журналу. Пан Дубогриз відповідатиме за організацію роботи об'єднаної редакції та курируватиме блок «Індустрія» у журналі й на сайті Forbes.ua.

 

Рік тому видавництво «Економіка» оголосило про призначення Євгена Дубогриза на посаду головного редактора інтернет-видання «Дело.ua». Але головредом він так і не став: видавництво вирішило відмовитися від його послуг.

 

Останнім часом Євген Дубогриз був менеджером з корпоративних комунікацій групи «Метінвест», із грудня минулого року виконував обов'язки керівника прес-служби групи. З 2007 по 2012 рік він працював у інвестиційному бізнесі на позиціях старшого аналітика та начальника аналітичного департаменту низки інвестбанків і консалтингових компаній, включаючи DCH Investment Management, BG Capital і CFS Advisors.

 

З 2003 по 2007 рік працював у медіа: обіймав посаду редактора відділу економіки та фінансів у тижневику «Контракти» та інтернет-газеті «Контекст».

 

У 2009 році агентство Thomson Reuters назвало Євгена Дубогриза найкращим інвестиційним аналітиком Центральної та Східної Європи в категорії «Гірничо-металургійний комплекс» за підсумками дослідження Thomson Extel.

 

Євген Дубогриз за освітою економіст: закінчив Києво-Могилянську академію за фахом «Економіка», а також Київську школу економіки (KSE).

 

Нагадаємо, керівником об'єднаної редакції журналу та інтернет-видання Forbes є Володимир Федорин. Заступники головного редактора журналу - Борис Давиденко і Наталія Задерей, в. о. головного редактора інтернет-видання - Олександр Рубан, шеф-редактор інтернет-видання - Юрій Аксьонов, заступники головного редактора інтернет-видання - Олександр Акименко і Катерина Коберник.

 

«Детектор медіа»У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7445
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду