Впровадження цифрового мовлення в країнах Європи

5 Грудня 2007
21150
5 Грудня 2007
14:07

Впровадження цифрового мовлення в країнах Європи

21150
Впровадження цифрового мовлення в країнах Європи

Як показує європейський досвід, швидкість переходу із аналогу до цифри передовсім залежить від того, наскільки в тій чи іншій країні розповсюджено кабельне чи супутникове мовлення (на противагу ефірному наземному).

 

Приміром, кількість домогосподарств Європи, які мають доступ до наземного цифрового мовлення в різних країнах є різною.... Читати далі у форматі .doc (456 Кб).

 

Підготовлено Інститутом прикладних правових досліджень «Право» за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Офісу з питань демократичних і соціальних перетворень, Бюро по країнах Європи та ННД Агентства США з міжнародного розвитку

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Інститут прикладних правових досліджень «Право»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
21150
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду