
«Інтер» до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом покаже фільм про розвінчання російських фейків та спецпроєкти


8 травня телеканал «Інтер» підготував спецефір у телемарафоні «Єдиних новин» до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом. Про це повідомляє пресслужба каналу.
Інформаційна зміна телеканалу «Інтер» у межах телемарафону «Єдині новини» 8 травня — в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — розпочнеться о 12:00 і буде присвячена історичній боротьбі українського народу за свободу та незалежність. У цей день команда телеканалу разом з глядачами вшановуватиме пам’ять полеглих у війні проти нацизму та в сучасній війні. Окрема увага буде присвячена темі протидії багаторічній пропаганді ворога, що була спрямована на викривлення історії.
«У фокусі — історична справедливість, яка повертає українцям право на власну пам’ять і власну правду. Журналісти покажуть, як роками історію про Другу світову війну змінювали на догоду кремлю, і чому сьогодні, під час нової війни, особливо важливо називати речі своїми іменами», — йдеться у повідомленні пресслужби.
8 травня о 21:00 в телемарафоні «Єдині новини» вийде спеціальний документальний проєкт «Історія змови. Міф «Велика Вітчизняна війна» виробництва телеканалу «Інтер». Автор — Богдан Вербицький. Цей спецпроєкт розвінчує головні фейки радянської і російської пропаганди: «хто насправді визволяв Україну, яку роль відіграв СРСР у початку війни, що приховували під поняттям “Велика Вітчизняна”, і як цю історію використовують сьогодні для виправдання нової агресії».
Також в ефір вийдуть нові сюжети циклу «Українці у Другій світовій», який «Інтер» розпочав за кілька тижнів до пам’ятної дати. Окрім того, протягом дня будуть виходити матеріали з передової воєнкорів «Інтера» — про героїв сучасної війни, які боронять Україну сьогодні, через 80 років після завершення Другої світової.
Будуть репортажі з місць пам’яті, меморіалів, музеїв, кладовищ. Журналісти «Інтера» покажуть урочисті заходи в різних куточках України — покладання квітів, освітні ініціативи, акції пам’яті, флешмоби, виставки, хвилини мовчання у пам’ять про тих, хто загинув у сорокові роки, і тих, хто вже нині віддав життя за нашу свободу. Також будуть розповіді про те, як 8 травня відзначають у різних країнах світу. Урочисті церемонії в столицях Європи, заяви світових лідерів, вшанування жертв тоталітаризму.
Нагадаємо, спецефір до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом підготувало також Суспільне мовлення.
