Нацрада додала до переліку дозволених іноземних ще один канал

Нацрада додала до переліку дозволених іноземних ще один канал

22 Грудня 2022
1467
22 Грудня 2022
13:00

Нацрада додала до переліку дозволених іноземних ще один канал

1467
Незабаром регулятор має надати роз’яснення щодо змін у ретрансляції іноземних каналів, зумовлених новим законодавством.
Нацрада додала до переліку дозволених іноземних ще один канал
Нацрада додала до переліку дозволених іноземних ще один канал

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, канал Etno TV. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 22 грудня.

Канал зареєстрований у Естонії. Член Нацради Максим Онопрієнко звернув увагу на те, що закон «Про медіа» вступає у силу через три місяці, до цього часу провайдери мають виконувати вимоги чинного законодавства, зокрема і щодо трансляції лише тих каналів, які внесені у список адаптованих. Восени регулятор фіналізував перелік.

Після набуття чинності закону «Про медіа» для мовників з країн Європейського Союзу буде вільна реєстрація. «Втім, хочу нагадати, що США та Велика Британія такими не є. А багато іноземних каналів, які транслюються в Україні, мають таку реєстрацію», — зазначив Максим Онопрієнко.

Регулятор планує надати роз’яснення щодо зумовлених новим законодавством змін, які стосуються іноземних каналів. Роз'яснення буде розміщено на сайті Нацради.

Нагадаємо, 17 листопада Нацрада завершила оновлення переліку іноземних телеканалів, які можна ретранслювати в Україні. До нього увійшло 114 мовників. 15 грудня до переліку додали ще пять каналів: Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, Eternal Word Television Network. Перший заступник голови Нацради Валентин Коваль зазначив: «У нас продовжуються заявки до включення до переліку, ми будемо ще певний час їх поповнювати».

Скриншот відео: Національна рада 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1467
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду