11:13
П'ятниця, 5 Червня 2020

Нацрада відклала заяву «Еспресо» про створення окремого кабельного каналу в Кременчуці

601
Регулятор хоче побачити презентацію майбутнього каналу.
Нацрада відклала заяву «Еспресо» про створення окремого кабельного каналу в Кременчуці
Нацрада відклала заяву «Еспресо» про створення окремого кабельного каналу в Кременчуці

4 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглядала заяву ТОВ «Голдберрі», юридичної особи телеканалу «Еспресо», про видачу ліцензії на кабельне мовлення в Кременчуці та Горішніх Плавнях Полтавської області для телеканалу з назвою «Е Кременчук». Члени Нацради одноголосно вирішили відкласти питання.

Заступник голови Нацради Олег Черниш повідомив, що в «Еспресо» вже є ліцензії на багатоканальне мовлення (тобто цифрове ефірне) в цих містах. Відповідальний секретар Нацради Юрій Зіневич запитав, чи надала компанія якусь презентацію. Пан Черниш відповів, що презентації немає.

Юрій Зіневич запропонував вислухати представників компанії та подивитися презентацію, коли завершиться карантин. Член Нацради Олександр Ільяшенко додав, що «потрібно збиратися вже в офісі». Члени Нацради одноголосно проголосували за перенесення розгляду заяви компанії.

Засідання 4 червня відбувалося в режимі онлайн-конференції. Наразі невідомо, коли Нацрада відновить проведення очних засідань. Голова Нацради Ольга Герасим’юк на початку засідання 4 червня повідомила, що поки що регулятор продовжить роботу в дистанційному режимі. А отже, заслуховувати представників компаній Нацрада не має можливості.

Нагадаємо, що канал «Еспресо» належить Івану Жеваго – сину олігарха Костянтина Жеваго, власника «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», який є містотворчим підприємством для Горішніх Плавнів – міста-супутника Кременчука.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
601
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду