13:58
Вівторок, 25 Лютого 2020

НВ запровадило платний доступ до частини контенту на сайті

1 926
25 лютого о 13:00 видання NV.ua запровадило платний доступ до частини свого контенту на сайті (так званий paywall). Про це повідомив головний редактор видання Віталій Сич.
НВ запровадило платний доступ до частини контенту на сайті
НВ запровадило платний доступ до частини контенту на сайті

За словами головреда, більшість матеріалів сайту залишаться відкритими до прочитання. Платними стануть усі матеріали друкованого журналу НВ та деякі матеріали сайту. У платних матеріалах будуть відкритими перші абзаци тексту.

Перший пробний місяць передплати коштує 1 грн. Потім ціна місячної передплати зросте до «ціни чашки лате», зазначив пан Сич. На сайті НВ вказано, що передплата коштуватиме 49 грн на місяць і 469 грн на рік.

«Ми гарантуємо, що на НВ ви не побачите просування інтересів політиків, бізнесменів і партій. Ви також не побачите прихованої комерційної реклами, яку називають джин сою. Більш того, для передплатників ми відключимо майже всю рекламу», – запевнив пан Сич.

Віталій Сич закликав колег з інших українських медіа приєднатися до запровадження платного доступу до контенту, який давно працює в США, у всіх країнах Західної та Центральної Європи.

«Медіа, навіть великі західні, не можуть конкурувати за рекламу із 40 тис. інженерів Google і Facebook у Каліфорнії. Через 5 років американські інтернет-гіганти відкусять ще більший шматок рекламного ринку і для журналістів не залишиться майже нічого. При цьому витрати медіа на просування в пошуку та соцмережах зростатимуть. Якщо до того часу медіа в Україні не отримуватимуть бодай частину своїх доходів напряму від передплатників, їм доведеться зовсім тяжко. Або їм знадобиться спонсор, найчастіше з політичними амбіціями», – пояснив головред НВ.

Нагадаємо, серед українських медіа платний доступ до частини свого контенту практикують англомовне видання Kyiv Post і видання Mind. Liga.net планує запровадити передплату за контент на сайті – це може статися наприкінці 2020-го чи у 2021 році. «Економічна правда» теж не виключає запровадження платного доступу.

~insertother~Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1926
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду