15:59
П'ятниця, 14 Лютого 2020

Smart-функції можуть не працювати у неофіційно імпортованих телевізорів Samsung - Megogo

Телевізори, що відповідають технічним регламентам та законодавчим вимогам, в повному найменуванні моделі мають закінчуються на латинські літери UA.
Smart-функції можуть не працювати у неофіційно імпортованих телевізорів Samsung - Megogo
Smart-функції можуть не працювати у неофіційно імпортованих телевізорів Samsung - Megogo

ОТТ-сервіс Megogo попереджає власників неофіційно імпортованих телевізорів Samsung щодо проблем із роботою Smart-функцій пристрою. Про це повідомляє пресслужба сервісу.

Від початку 2020 року до служби підтримки користувачів Megogo почастішали звернення від власників телевізорів марки Samsung, які  повідомляли про раптове припинення роботи Smart-функцій телевізору.

За інформацією, яку Megogo отримав від Samsung Electronics, виробником була змінена технологія надання послуги Smart Hub\Smart TV, внаслідок якої Smart Hub\Smart TV може не працювати на телевізорах, які були вироблені для використання на території інших держав або регіонів відповідно до діючих в цих державах технічних стандартів та законодавчих вимог.

Використання телевізорів з інших регіонів було неможливо і раніше з технічних причин та ліцензійних зобов’язань, однак компанії, що привозили їх в Україну, робили перепрошивання та зміну налаштувань у сервісному меню (яке недоступне для користувача) та змінювали параметри, непередбачені виробником. Тобто з самого початку Smart Hub\Smart TV в таких телевізорах не був доступний.

«За останній місяць ми отримали чимало дзвінків і повідомлень про те, що на екрані свого телевізору споживачі мають інформацію щодо відсутності доступу до Smart Hub\Smart TV від Samsung в їхньому регіоні. Це стало причиною неможливості користування Megogo на телевізорі. Нам дійсно прикро, якщо наш користувач опинився в такій ситуації. Сподіваємось, ринок дуже скоро відреагує на подібні обставини, та кількість такого продукта знизиться, а нам, у свою чергу, вдасться застерегти усіх користувачів від можливої покупки такого пристрою», – зазначає Іван Шестаков, директор із маркетингу та стратегії Megogo.

За інформацією Samsung Electronics, телевізори, що відповідають технічним регламентам та законодавчим вимогам, в повному найменуванні моделі закінчуються на латинські літери UA. «Наприклад, повний код моделі QE65Q67RAUXUA, в якому код закінчується на UA, зазначений на заводському стікері на задній кришці телевізора та на маркувальній наклейці на упаковці. З питань роботи телевізорів, вироблених для постачання та реалізації в інших країнах, окрім України, ми радимо звернутися до авторизованого Сервісного центру Samsung для проведення діагностики та отримання консультації щодо  можливих  варіантів розблокування телевізора (контакти можливо знайти на сайті) або   безпосередньо до компанії-продавця, де було придбано такий пристрій. За додатковою інформацією рекомендуємо звертатися на гарячу лінію Samsung 0-800-502-000», – йдеться у повідомленні компанії.

Схожі випадки спостерігались не лише в українських споживачів, але й в Білорусі, Молдові, Казахстані та інших країнах.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1547
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду