16:42
Четвер, 13 Червня 2019

Канал TVi припинив мовлення – генпродюсер Дмитро Носиков пояснив причини

6 228
Телеканал TVi припинив мовлення, команда на чолі з генеральним продюсером Дмитром Носиковим залишила канал. Про це «Детектору медіа» розказав сам Дмитро Носиков.
Канал TVi припинив мовлення – генпродюсер Дмитро Носиков пояснив причини
Канал TVi припинив мовлення – генпродюсер Дмитро Носиков пояснив причини

За його словами, мовлення каналу припинено, основна творча частина команди (близько 30 осіб) пішла з ним, а решту редакції розпустили. На TVi працювало близько 100 людей.

Дмитро Носиков назвав основною причиною припинення мовлення каналу боротьбу за цифрову ліцензію каналу Business (ТОВ «ТРК "Погода ТБ"»), яку хотів отримати TVi.

«Причин багато, вони різні. Вони, звісно ж, пов’язані з інвесторами. Одна з основних причин – це цифрова ліцензія і боротьба, яка зараз іде на ринку за неї. Боротьба триває між групами, які хочуть цю ліцензію. Я не готовий бути учасником цього протистояння», – сказав він.

На прохання «Детектора медіа» сказати, хто саме бореться за ліцензію ТРК «Погода ТБ», пан Носиков відповів, що «це буде некоректно».

Дмитро Носиков запевнив, що продав усі частки телеканалу TVi, які йому раніше належали. Однак творча концепція залишається в нього. Натомість інвестори володіють брендом і ліцензією.

«Щодо майбутнього TVi інвестори прийматимуть рішення самостійно без нас», – додав пан Носиков. Нагадаємо, що власником каналу TVi є поляк Роберт Квятковський.

Дмитро Носиков запевнив, що не мав жодних конфліктів з інвестором. Однак, за його словами, інвестиційний план не було виконано навіть на 5%: «Це сталося через політичну ситуацію в країні». На уточнююче запитання Дмитро Носіков підтвердив, що має на увазі вибори президента і їхні результати. «У загальній політичній ситуації інвестори рахують свої ризики», – сказав він.

Своїх планів на майбутнє пан Носиков не конкретизує, але зазначає: «Я готовий до будь-яких пропозицій. Однак про ті переговори, які я веду зараз, говорити не готовий. Але ми точно з ринку нікуди не підемо і будемо веселити країну, як і веселили. Також хочу сконцентруватися на своїй сім’ї та трьох дітях, яким останнім часом я мало приділяв уваги».

Нагадаємо, Дмитро Носиков розпочав перезапуск каналу TVi у вересні 2018 року за кошти польського інвестора Роберта Квятковського.

Роберт Квятковський через польську компанію Millstone and Co став власником юридичної особи каналу TVi (ТВі) – ТОВ «Тві.сат» (правонаступник ТОВ «Інфо24», яка володіє ліцензією на супутникове мовлення з логотипом ТВі), а також іще однією української компанії – ТОВ «Тві.Т2» (правонаступник ТОВ «ТРК "Погода ТБ"», яке володіло ліцензією телеканалу Business на цифрове ефірне мовлення в мережі «Зеонбуду»). Також пан Квятковський через Millstone and Co разом з Дмитром Носиковим раніше був співвласником ТОВ «Тві.юа» (правонаступник ТОВ «Телекомпанія "Прайм ТВ"»), якій належать права на торгові марки TVi та ТВі.

В інтерв’ю «Детектору медіа» в листопаді 2018 року Роберт Квятковський наголошував на тому, що «повністю довірився своїм українським партнерам».

Фото: Олексій Чумаченко

~insertother~Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6228
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду