12:01
Вівторок, 11 Червня 2019

Programmatic Media Group та RTM-Digital запустили інструмент для продажу цифрової зовнішньої реклами

Programmatic Media Group та компанія RTM-Digital (входить до складу групи компаній «РТМ-Україна») інтегрували зовнішню рекламу у цифрі та інтернет-рекламу.
Programmatic Media Group  та RTM-Digital  запустили інструмент для продажу цифрової зовнішньої  реклами
Programmatic Media Group  та RTM-Digital  запустили інструмент для продажу цифрової зовнішньої  реклами

Про це повідомляє піар-служба компанії «РТМ-Україна».

Інтеграція робить можливою закупівлю зовнішньої реклами на преміальному інвентарі. Доступні для реалізації формати — video й display. Інтеграція  медіаканалів має надати нові можливості у керуванні рекламними кампаніями. Зокрема, представники агенцій виділяють такі переваги для ринку:

  •  це новий спосіб закупівлі Digital Out-of-Home (цифрова зовнішня реклама, DOOH) через programmatic-платформу;
  • для українського ринку Digital й рекламного ринку в цілому — це нова можливість працювати з двома медіаканалами в одному технічному вікні Getintent Ukraine: планувати, запускати, керувати кампанією, працювати зі звітністю;
  • додаткові можливості у плануванні DOOH: вибір періоду, обсягу показів, певної мережі / панелі DOOH;
  • спільна одиниця закупівлі двох медіа — модель закупівлі за СРМ (вартість за 1000 показів).

В перспективі на платформі Getintent можна буде обирати усі digital-мережі компанії RTM-Digital, а також операторів, які матимуть цифровий інвентар.

«Фактично, це створення нового ринку  в ринку. І питання тут не лише в готовності операторів інвестувати у цифрову рекламу. Це консолідована робота профільних комітетів, операторів, технічних партнерів, які мають programmatic-платформи, клієнтів, рекламних агенцій» — вважає CEO Programmatic Media Group Юлія Литовченко.

За словами Олега Невельчука, генерального директора групи компаній «РТМ-Україна», запровадження Індустріальним комітетом зовнішньої реклами стандартів DOOH та запуск досліджень розпочинають новий етап розвитку галузі: «DOOH, використовуючи найновіші технології керування трансляцією й моніторингу, стає мостом інтеграції зовнішньої реклами з іншими медіа, а синергія такої інтеграції безмежна».

Ілюстрації надані піар-службою

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
317
Переглядів
Реклама
загрузка...
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop