Стрімінгові сервіси обійшли за кількістю підписників кабельне телебачення – дані MPAA
Про це повідомляє The Verge.
Також у доповіді йдеться про те, що споживачі витратили $96,8 млрд на розваги в усьому світі. Міжнародні кінотеатральні касові збори зросли до $41,1 млрд (витрати в США та Канаді зросли до $11,9 млрд).
Цифрові домашні розваги були рушійною силою зростання. Цифрові продажі у США зросли на 24%, а міжнародні цифрові продажі зросли на 34%. Водночас фізичні релізи знизилися в США і на міжнародному рівні відповідно на 15 і 14%. Дедалі більше людей у всьому світі воліють купувати розваги в інтернеті, а не купувати фізичний диск.
Якщо говорити про сервіси потокового відео, підписка на них перевищила кабельне телебачення вперше, додавши 131,2 млн нових підписок – до 613,3 млн у всьому світі, що на 27% більше, ніж у 2017 році. У звіті зазначається, що кабельні підписки скоротилися на 2% – до 556 млн.
Тим не менш кабельні підписки все ще приносять найбільший дохід у сфері платного контенту, збільшившись у 2018 році на $6,2 млрд – до $118 млрд. За кабельним телебаченням другим за обсягами доходу є супутникове телебачення, а потокове відео посідає третю сходинку. У доповіді також зазначається, що найбільше американці дивляться кабельне ТБ (80%), далі йдуть потокові послуги (70%).
«Постійне зростання потокового відео не є несподіванкою, оскільки такі компанії, як Amazon, CBS, Hulu і Netflix зросли за останні роки, щоб конкурувати з традиційними телевізійними мережами. Ба більше, ці цифри здаються вищими, враховуючи, що компанії Apple, Disney та NBC Universal готові впровадити власні потокові платформи найближчим часом», - пише The Verge.
Нещодавнє дослідження показало, що у 2018 році платформа Netflix додала більше оригінального контенту, ніж придбаного в інших виробників, тоді як компанії Apple і Disney заходять на ринок із власними каталогами оригінального програмування.
Нагадаємо, що корпорація Disney планує запуск власного стрімінгового сервісу Disney+. Але також вона планує збільшити інвестиції у сервіс потокового відео Hulu, де вона володіє 60% акцій після того, як купила 21st Century Fox.